English Karogs English Español Karogs Español Deutsch Karogs Deutsch Italiano Karogs Italiano Polski Karogs Polski Nederlands Karogs Nederlands Português Karogs Português Français Karogs Français 中文 Karogs 中文 日本語 Karogs 日本語 हिन्दी Karogs हिन्दी اللغة العربية Karogs اللغة العربية Русский Karogs Русский Українська Karogs Українська עִברִית Karogs עִברִית Ελληνικά Karogs Ελληνικά Türk Karogs Türk Latvietis Karogs Latvietis Dansk Karogs Dansk Norsk Karogs Norsk Íslenska Karogs Íslenska 한국어 Karogs 한국어 Suomen Karogs Suomen Gaeilge Karogs Gaeilge Bahasa Melayu Karogs Bahasa Melayu Svenska Karogs Svenska Čeština Karogs Čeština
Lietotājs ikonaPieteikties
Latvietis Karogs Latvietis

Pieteikties

 

Datu bāzu veidotājs


QuintaDB datubāzu veidotājs ir programmatūra, kas palīdz jums izveidot tīmekļa lietojumprogrammas ar DB. QuintaDB ērti lietojamie veidlapas un DB rīki nodrošina intuitīvu vilkšanas un nomešanas saskarni, lai izveidotu pielāgotas formas ar datu bāzes aizmuguri. Datu bāzes veidotājs palīdz jums saglabāt biznesa informāciju mākonī, kur ikviens to var ērti apskatīt un izmantot jebkurā laikā un vietā. Datu bāzes veidotājs tika izveidots, lai nodrošinātu labāko rīku biznesa datu glabāšanai un analīzei internetā.

Kas ir datu bāzu veidotājs?

Datu bāzu veidotājs palīdz jums izveidot skaistu datu bāzu veidotāju, kura pamatā ir datu vākšana, datu analīze un datu pārskati. Database Builder ļauj apkopot visu veidu datus. Piemēri: izveidojiet personiskus vai komerciālus DB, izveidojiet tīmekļa lietojumprogrammas ar tīmekļa veidlapām un datu bāzēm bezpeļņas organizācijām. Skolas un universitātes ir atklājušas, ka QuintaDB viegli lietojamais datu bāzu veidotājs viņiem lieliski darbojas.

Datu bāzu veidotājs - priekšrocības

QuintaDB datu bāzu veidotājs

QuintaDB datu bāzes veidotāju izmanto tūkstošiem lietotāju, un ir daži no pasaules slavenajiem zīmoliem. Izmantojot QuintaDB datu bāzes veidotāju, ir veiksmīgi izveidotas un izplatītas miljoniem datu bāzu.