English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Pieteikties
Latvietis

Pieteikties

 

Datu bāzu veidotājs


QuintaDB datubāzu veidotājs ir programmatūra, kas palīdz jums izveidot tīmekļa lietojumprogrammas ar DB. QuintaDB ērti lietojamie veidlapas un DB rīki nodrošina intuitīvu vilkšanas un nomešanas saskarni, lai izveidotu pielāgotas formas ar datu bāzes aizmuguri. Datu bāzes veidotājs palīdz jums saglabāt biznesa informāciju mākonī, kur ikviens to var ērti apskatīt un izmantot jebkurā laikā un vietā. Datu bāzes veidotājs tika izveidots, lai nodrošinātu labāko rīku biznesa datu glabāšanai un analīzei internetā.

Kas ir datu bāzu veidotājs?

Datu bāzu veidotājs palīdz jums izveidot skaistu datu bāzu veidotāju, kura pamatā ir datu vākšana, datu analīze un datu pārskati. Database Builder ļauj apkopot visu veidu datus. Piemēri: izveidojiet personiskus vai komerciālus DB, izveidojiet tīmekļa lietojumprogrammas ar tīmekļa veidlapām un datu bāzēm bezpeļņas organizācijām. Skolas un universitātes ir atklājušas, ka QuintaDB viegli lietojamais datu bāzu veidotājs viņiem lieliski darbojas.

Datu bāzu veidotājs - priekšrocības

QuintaDB datu bāzu veidotājs

QuintaDB datu bāzes veidotāju izmanto tūkstošiem lietotāju, un ir daži no pasaules slavenajiem zīmoliem. Izmantojot QuintaDB datu bāzes veidotāju, ir veiksmīgi izveidotas un izplatītas miljoniem datu bāzu.