English Karogs English Español Karogs Español Deutsch Karogs Deutsch Italiano Karogs Italiano Polski Karogs Polski Nederlands Karogs Nederlands Português Karogs Português Français Karogs Français 中文 Karogs 中文 日本語 Karogs 日本語 हिन्दी Karogs हिन्दी اللغة العربية Karogs اللغة العربية Русский Karogs Русский Українська Karogs Українська עִברִית Karogs עִברִית Ελληνικά Karogs Ελληνικά Türk Karogs Türk Latvietis Karogs Latvietis Dansk Karogs Dansk Norsk Karogs Norsk Íslenska Karogs Íslenska 한국어 Karogs 한국어 Suomen Karogs Suomen Gaeilge Karogs Gaeilge Bahasa Melayu Karogs Bahasa Melayu Svenska Karogs Svenska Čeština Karogs Čeština
Lietotājs ikonaPieteikties
Latvietis Karogs Latvietis

Pieteikties

 

           FAQ           

bieži uzdotie jautājumiKas ir Quintadb?

QuintaDB ir tiešsaistes datu bāze, CRM un tīmekļa veidlapu veidotājs. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot ne tikai tīmekļa veidlapu, izmantojot mūsu veidņu veidotāju, bet arī izveidot reālu attiecību tiešsaistes datu bāzes. Jūs varat izveidot, pielāgot un integrēt gan tīmekļa veidlapas, gan datu bāzes savās tīmekļa lapās, ieviešot ērti lietojamu interfeisu. Visi dati tiks saglabāti mūsu drošajos RackSpace Cloud serveros. Jūs pārvaldīsit un analizēsit savus datus, izmantojot Quintadb tīmekļa saskarni. Tam ir iebūvētas eksporta funkcijas PDF un Excel, diagrammās, Google Maps rīkos un daudz ko citu.

Vai ir kādi piemēri, ko es varu darīt ar Quintadb?

Lūdzu, ieskatieties paraugu lapā. Mēs mēģinājām uzskaitīt Live piemērus, kā mūsu lietotāji izmanto Quintadb. Lūdzu, skatieties arī mūsu videoklipus. Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, ja nevarat atrast nevienu nepieciešamo paraugu. Esmu pārliecināts, ka mēs varam parādīt vai izskaidrot, kā izmantot Quintadb, lai ieviestu jūsu funkcijas.

Domājat, ka es gribētu to izmantot?

Noteikti apskatiet mūsu piemēru lapu, lai uzzinātu par dažām populārākajām veidlapām, kas izveidotas QuintaDB, kā arī par to, kā tās iekļaut savā vietnē un darbplūsmā.

Kā es varu ievietot savu funkciju pieprasījumu Quintadb saraksta augšgalā?

Lūdzu, apsveriet iespēju ziedot, ja vēlaties, lai jūsu funkcija tiktu ieviesta pēc iespējas ātrāk

Kā noņemt saiti QuintaDB?

Tas maksā 79,00 ASV dolārus, ir vienreizējs maksājums un darbojas uz visiem laikiem visās jūsu veidlapās un datu bāzēs.

Jā, droši vien. Quintadb ir patiešām lielisks pakalpojums gan personīgai, gan komerciālai lietošanai. Tas ir ekonomisks un viegli lietojams. Tomēr tas ir patiešām spēcīgs tiešsaistes relāciju datu bāzes veidotājs.

Vai QuintaDB ir meklētais rīks?

Lūdzu, noskatieties mūsu videoklipus, izveidojiet demonstrācijas kontu vai sazinieties tieši ar mums. Tas ir labākais veids, kā atbildēt uz šo jautājumu.

Vai QuintaDB ir drošs?

Jā, pilnīgi. Visiem kontiem pēc noklusējuma mēs izmantojam SSL šifrēšanu. Mēs glabājam informāciju par RackSpace mākonī - tas ir labākais mākoņu mitināšanas nodrošinātājs pasaulē. Mēs veicam ikdienas dublējumus. Varat arī pats dublēt datus, lietojot uz lietotāju balstītas dublēšanas opcijas.

Vai pastāv ilgtermiņa līgumi?

Nē! Pēc konta izveides jūs varat izdzēst savus datus un iziet no QuintaDB lietojumprogrammas. Jautājumi netiek uzdoti.

Cik ilgi QuintaDB glabā manus datus?

Quintadb saglabās jūsu datus tik ilgi, kamēr jūsu konts būs Quintadb. Jebkurā laikā varat pilnībā izdzēst savus datus. Ja izdzēsīsit kontu, tiks izdzēsts arī viss. Pirms kaut ko izdzēsiet, lūdzu, izmantojiet uz lietotāju balstītas dublējumkopijas. Tādā veidā jūs varēsiet ļoti ātri atjaunot savu informāciju.

Vai es varu koplietot savas tīmekļa veidlapas un datu bāzes tiešsaistē?

Jā. Izmantojot mūsu izvēlni Pielāgot integrāciju, varat izveidot savu tīmekļa veidlapas stilu un integrēt gan formu, gan datu bāzi jebkurā tīmekļa lapā vai emuārā.

Vai ir iespējams iegult quintadb veidlapas un datu bāzes manā emuārā vai tīmekļa lapā?

Protams. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mēs izveidojām šo programmatūru. Mēs piedāvājam jums lielisku rīku formu un datu bāzu izveidošanai. Un jums ir jāspēj to parādīt saviem tīmekļa lietotājiem. Tātad kopējiet un ielīmējiet sava DB vai formas iframe kodu, un neviens nezinās, ka tas tika izveidots ar Quintadb. Tas izskatīsies kā jūsu pašu modulis.

Vai es varu kaut kā atgūt savus datus no Quintadb?

Protams. Tam ir gan Excel, gan PDF eksporta funkcijas. Izvēlnē Ieraksti var būt arī poga Eksportēt visus failus.

Meklēšana ir atspējota, jo ir atspējotas sīkdatnes (Google palīdzība)

Ja redzat ziņojumu, ka pārlūkprogrammas sīkfailu funkcija ir izslēgta, iespējams, pārlūkprogrammā nav iespējoti sīkfaili.

Ja esat jau pārbaudījis, vai sīkfaili ir iespējoti, un joprojām redzat kļūdas ziņojumu, ka pārlūkprogrammas sīkfailu funkcija ir izslēgta, mēģiniet pārlūkprogrammā atvērt jaunu logu. Dažreiz cilņu izmantošana vienā pārlūkprogrammas instancē var izraisīt jūsu sīkfailu pielīmēšanu.

Vai kāds varēs redzēt manus datus?

Jā Ja Tu gribi. Jūsu datiem var piekļūt tikai reģistrēti lietotāji jūsu lietotnē, ja vien neizlemjat tos padarīt publiski pieejamus. Katras lietojumprogrammas administrators (ti, jūs) pārbauda jauno lietotāju reģistrāciju un to, kāda veida piekļuve katram lietotājam ir.

Kas notiks ar datiem, kas tiek pārsūtīti internetā? Vai tas ir droši?

Ja jums ir bažas par sensitīvu datu nonākšanu nepareizās rokās, jums jāizmanto droša šifrēšana. Šī šifrēšana nodrošina, ka tranzīta laikā datus nevar lietderīgi pārtvert.

Cik drošs ir jūsu serveris?

Mūsu serveri atrodas drošā vidē. Standarta šifrēšanas un drošības tehnoloģijas tiek izmantotas, lai nepieļautu, ka ārējie iebrucēji tos maina vai piekļūst.

Tikai quintadb.com darbinieki var piekļūt mūsu serveriem un piekļūt jūsu datiem tikai tad, kad jūs skaidri pieprasāt palīdzību vai identificējat un atrisināt problēmas ar quintadb.com pakalpojumu.

Ja rodas darbības traucējumi, kas izraisa datu zudumu, visi mūsu serveros esošie dati tiek regulāri arhivēti.

Kas notiek ar maniem datiem, ja pārtraucu lietot quintadb.com?

Ja vēlaties visus savus datus pārvietot citur, varat tos eksportēt vairākos dažādos formātos. Pēc konta atcelšanas mēs noņemsim visus jūsu datus no mūsu serveriem un arhīviem. Var paiet kāda kavēšanās, līdz tā stājas spēkā, taču, ja neesat gatavs uzreiz zaudēt savus datus, lūdzu, neatceliet sava konta darbību.

Manam uzņēmumam ir politika, kas neļauj datus mitināt ārpus vietnes. Vai vari mums palīdzēt?

Mēs nepiedāvājam vietnes quintadb.com versiju, jo mēs koncentrējamies uz labāko mitināto pakalpojumu sniegšanu, ko mēs varam darīt. Ja jūsu uzņēmumam ir bažas par datu glabāšanu mūsu serveros, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu, vai mēs varam atrast radošu risinājumu.

Vai ir QuintaDB kastes versija (atsevišķa programmatūra)?

Nē. Mākoņa versija tikai vietnē QuintaDB.com

Cik ilgi dzīvos projekts?

Pakalpojums QuintaDB tika palaists 2008. gadā. Un tā uzlabošanai mums ir daudz ideju. Turklāt mēs esam atbildīgi par tūkstošiem klientu no visas pasaules, un katrs no viņiem var paļauties uz atbalstu.

Esmu sasniedzis reģistrāciju / domēnu / noteikumu / e-pasta / api zvanu ierobežojumus. Ko man darīt?

Jūs varat jaunināt savu kontu uz nākamo plānu. Maksājums & Noklikšķiniet uz tā pogas "Jaunināt". Statistikas lapa. Sistēma automātiski pievienos resursus jūsu kontam.

Vai es varu iegādāties papildu reģistrācijas / e-pasta / api zvanus, nemainot plānu?

Pieejams tikai Enterprise Express plānam.

Kā es varu palīdzēt dienestam?

Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja varētu veltīt dažas minūtes un atstāt godīgu komentāru par pakalpojumu jebkurā no šīm vietnēm:
getapp.com
capterra.com