English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Pieteikties
Latvietis

Pieteikties

 

Relāciju tīmekļa datu bāzu veidotājs


QuintaDB Relational tīmekļa datu bāzes veidotājs ir tīmekļa lietojumprogramma, kas palīdz jums izveidot tīmekļa datu bāzes lietojumprogrammas, lai sakārtotu jūsu biznesa datus. QuintaDB ērti lietojamā tīmekļa datu bāzes lietojumprogramma nodrošina ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas saskarni, lai izveidotu pielāgotas tīmekļa veidlapas ar datu bāzes aizmuguri. Datu bāzes lietojumprogramma palīdz uzglabāt jūsu biznesa informāciju mākonī, kur ikviens var ērti apskatīt un izmantot informāciju no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Vienkāršais un drošais tiešsaistes datu bāzu veidotājs piedāvā vislabāko mehānismu biznesa datu glabāšanai, pārvaldīšanai un analizēšanai internetā.

Kas ir tīmekļa datu bāzu veidotājs?

Database Builder palīdz integrēt datu bāzi tīmekļa vietnē. QuintaDB iebūvētajām lietojumprogrammām ir analīze un pārskati. Mūsu tabulu veidotājs ļauj jums apkopot visu veidu datus.

Tīmekļa datu bāzu veidotājs - priekšrocības

DB celtnieks

QuintaDB datu bāzes lietojumprogrammu izmanto tūkstošiem lietotāju, tostarp daži pasaules slaveni zīmoli. Izmantojot QuintaDB datu bāzes lietojumprogrammu, ir veiksmīgi izveidotas un izplatītas miljoniem Relāciju tīmekļa datu bāžu.