English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska
Pieteikties
Latvietis

Pieteikties

 

E-pasta biļeteni

Ja jums ir tiešsaistes datu bāze, kurā ir e-pasta sleja, jūs, visticamāk, vēlaties nosūtīt e-pasta biļetenu uz šo e-pastu. Šajā e-pastā izmantojiet dažus datus no datu bāzes, piemēram, kolonnā Nosaukums. Tagad tas ir iespējams QuintaDB e-pasta biļetenā

Jūs varat izveidot un pat ieplānot E-pasta biļetenu tieši QuintaDB. Ja jūsu tīmekļa veidlapā ir E-pasta lauks un esat savācis dažus e-pastus savā datu bāzē, varat sākt to izmantot.

"E-pasta informatīvā izdevuma" izvēlni varat atrast modulī "Biļeteni". Lūdzu, ņemiet vērā, ka varat arī nosūtīt e-pasta biļetenu no ierakstu lapas. Atlasiet dažus ierakstus un noklikšķiniet uz izvēlnes Darbības. Tiks parādīta saite “E-pasta biļetens”.

Pirms noklikšķināt uz pogas E-pasts biļetens, jums jāizvēlas vismaz viens ieraksts. Turklāt, lai izmantotu šo funkciju, lūdzu, savai veidlapai pievienojiet lauku E-pasts. To var izdarīt lapā Lauki.

Kad esat nonācis e-pasta informatīvā izdevuma lapā, varat sākt veidot savu e-pastu.

E-pasta sleja: atlasiet datu bāzes kolonnu, kurā ir e-pasti, uz kuriem jūs pēc brīža nosūtīsit savu e-pastu

Temats: izvēlieties aprakstošu e-pasta ziņojumu

Pamatteksts: ievadiet e-pasta tekstu. Varat formatēt šo tekstu, izmantojot Word līdzīgu redaktoru. Varat arī ievietot datus no datu bāzes, izmantojot | kolonnas nosaukumu | formātā. Piemēram, jūs varat ievadīt "Hi | User name |". Kur Lietotājvārds ir lauks jūsu veidlapā (datu bāzes kolonna).

From: izmantojot šo opciju, varat pārliecināties, ka lietotājs QuintaDB vietā redzēs jūsu vai jūsu uzņēmuma nosaukumu

Atbildēt: uz šo e-pastu var atbildēt lietotājs

Biļetena e-pasta iestatījumus varat saglabāt kā veidni. Tādējādi jums nevajadzēs aizpildīt visus laukus katru reizi, kad vēlaties nosūtīt e-pastu. Veidni varat ielādēt, izmantojot nolaižamo izvēlnes veidlapas apakšdaļu.

Lūdzu, ievērojiet arī saiti lapas apakšdaļā Statistika. Šī saite ļauj jums apskatīt biļetenu lietošanas pamatstatistiku. Jūs varat redzēt datumu, tēmu un nosūtīto e-pastu skaitu, kā arī kopējo e-pastu daudzumu.

Kā pamanīsit, mēs neļaujam sūtīt vairāk nekā 200 e-pastus vienā reizē. Tāpēc e-pasta veidņu izmantošana ietaupīs daudz laika, sūtot e-pastus vairāk nekā 200 lietotājiem.

Ceru, ka mūsu datu bāzes biļetenu e-pasta funkcionalitāte jums noderēs!

 

Lasiet šeit par SMS jaunumiem.


Lūdzu, ievadiet QuintaDB, lai varētu pievienot komentārus
Dalieties diskusijā sociālajos tīklos: