English
Italiano
Español
Français
Deutsch
Português
Ελληνικά
Nederlands
Polski
Čeština
中文
日本語
हिन्दी
اللغة العربية
עִברִית
Türk
Latvietis
Dansk
Norsk
Íslenska
한국어
Suomen
Gaeilge
Bahasa Melayu
Svenska
Norsk
Hvis du har en online database, som inneholder e-postkolonne, vil du mest sannsynlig sende e-post nyhetsbrev til denne e-posten. I tillegg til å bruke noen data fra databasen i denne e-posten, som Navn-kolonnen. Dette er mulig i QuintaDBs nyhetsbrev
Du kan opprette og til og med planlegge e-post-nyhetsbrev direkte i QuintaDB. Hvis du har et e-postfelt i web-skjemaet ditt og har samlet inn e-postadresser i databasen din, kan du begynne å bruke det med en gang.
Oppdag vår nye flerkanals markedsføringsplattform for å kommunisere med kundene dine overalt.
Du finner menyen "E-post nyhetsbrev" under modulen "Nyhetsbrev". Merk at du også kan sende nyhetsbrev fra "Records"-siden. Velg noen poster og klikk på "Actions"-menyen. Du vil se lenken "E-post nyhetsbrev".
Du må velge minst én post før du klikker på send-knappen. Pass også på at du har lagt til e-postfeltet i skjemaet ditt på "Fields"-siden.
Når du kommer til siden for e-post-nyhetsbrev, kan du begynne å utforme meldingen din:
E-postkolonne: Velg databasekolonnen som inneholder mottakernes e-postadresser.
Emne: Velg et beskrivende emne for e-posten.
Innhold: Skriv inn e-postteksten din. Du kan formatere den med den innebygde editoren. Du kan også sette inn data fra databasen ved å bruke formatet -Kolonnenavn- (f.eks. "Hei -Brukernavn-").
Fra: Dette alternativet lar deg sikre at brukeren ser ditt eller firmaets navn i stedet for QuintaDB.
Svar til: E-postadressen som brukeren kan svare til.
Du kan lagre innstillingene dine som en mal (Template) for å spare tid ved fremtidige utsendelser.
Sjekk også Statistikk-lenken nederst på siden for å se forsendelsesrapporter.
Merk: Manuell sending er begrenset til 200 e-poster om gangen, derfor er maler avgjørende for å håndtere store utsendelser.
Vi håper du finner vår nyhetsbrevfunksjon nyttig!
