English דֶגֶל English Español דֶגֶל Español Deutsch דֶגֶל Deutsch Italiano דֶגֶל Italiano Polski דֶגֶל Polski Nederlands דֶגֶל Nederlands Português דֶגֶל Português Français דֶגֶל Français 中文 דֶגֶל 中文 日本語 דֶגֶל 日本語 हिन्दी דֶגֶל हिन्दी اللغة العربية דֶגֶל اللغة العربية Русский דֶגֶל Русский Українська דֶגֶל Українська עִברִית דֶגֶל עִברִית Ελληνικά דֶגֶל Ελληνικά Türk דֶגֶל Türk Latvietis דֶגֶל Latvietis Dansk דֶגֶל Dansk Norsk דֶגֶל Norsk Íslenska דֶגֶל Íslenska 한국어 דֶגֶל 한국어 Suomen דֶגֶל Suomen Gaeilge דֶגֶל Gaeilge Bahasa Melayu דֶגֶל Bahasa Melayu Svenska דֶגֶל Svenska Čeština דֶגֶל Čeština
משתמש אייקוןכניסה
עִברִית דֶגֶל עִברִית

כניסה

 

תנאי שימוש


קרא את תנאי השירות הבאים QuintaDB קרא בעיון את כל עמדות הכללים. השימוש בשירותי QuintaDB מחייב קבלה של תנאי השימוש שצוינו. אם אינך מסכים עם חלק מהכללים, אנו מבקשים שתעזוב את QuintaDB.

פרטי הרישום

אינך יכול ליצור יותר מחשבון אחד בחינם. אם נבחין בכך, שני החשבונות יוסרו לצמיתות. המשתמש מחויב:

- לשלוח מידע מלא ואותנטי המבוקש בעת ההרשמה;
- בבוא העת לעדכן את פרטי הרישום;

אם אתה מגיש מידע שגוי בעליל, או אם QuintaDB חושד שאתה מנסה למסור מידע שגוי, QuintaDB עשויה להגביל או להפסיק את הגישה לשירותים באתר האינטרנט שלנו.

מידע אישי

כל תנאי החיסיון נקבעים בהצהרת הגנת הנתונים. QuintaDB אינה אחראית לכל אובדן מידע אם הוא מתרחש עקב שגיאת משתמש או כשל במערכת צד ג '. אין לך זכות להעביר נתונים אישיים לצדדים שלישיים המאפשרים לך להשתמש באתר שלנו.

מעשים לא חוקיים

המשתמש מחויב:

1) אל תשתמש ב- QuintaDB כדי לאחסן ולהפיץ מידע ש:
- פורנוגרפי, מגונה, וולגרי;
- משמיץ, תוקפני, פוגע במי או;
- מכילים את האיום;
- לפגוע ברגשות הדתיים של אחרים;
- גזענות תעמולה;
- הוא מכיל וירוסים;
- הפרה של הקניין הרוחני של אדם אחר.
2) אל תשתמש ב- QuintaDB כדי להפיץ "דואר זבל". במקרה של הפרת עמדות מסוימות, חברתנו שומרת לעצמה את הזכות להגביל את הגישה לשירותי QuintaDB למשתמשים אלה.
3) אינך יכול להשתמש בשירות הדיוג שלנו.
4) נסה לעקוף את גבולות תכנית התעריפים על ידי הסרת רשומות כל הזמן ממאגר המידע. לדוגמא, אם הטופס ממולא 100 פעמים ביום והרשומות נמחקות כל יום כדי לא לחרוג מהמגבלה של 200 רשומות בחודש. לא נעצור את עבודתך אם הטופס ימולא 210 פעמים בחודש ותמחק 10. עם זאת, ההחלטה לחסום את החשבון נותרה בידינו.
5) אין צורך להסתיר את קישור QuintaDB ביישומונים המשולבים באמצעות עיצוב האתר.

תנאים

1. השימוש בשירות הוא על אחריות המשתמש בלבד. השירות ניתן "כפי שהוא" ו"כפי שניתן ".
2. תמיכה טכנית ניתנת בימים שני עד שישי בין השעות 7: 00-18: 00 באמצעות דוא"ל וטלפון. תמיכה בדוא"ל זמינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
3. אתה מבין כי QuintaDB משתמשת בספקי צד שלישי ובשותפי אירוח בכדי לספק את החומרה, התוכנה, הרשתות, האחסון והטכנולוגיה הדרושים להפעלת השירות.
4. אינך צריך לשנות, להתאים אישית, לפרוץ או לשנות כל אתר אחר כדי לרמוז באופן שקרי שהוא מקושר לשירות, QuintaDB או כל שירות QuintaDB אחר.
5. המשתמש מתחייב שלא לשכפל, לשכפל, להעתיק, למכור, למכור או לנצל כל חלק מהשירות, שימוש בשירות או גישה לשירות ללא אישור מפורש בכתב של QuintaDB.
6. אנו עשויים, אך לא נדרשים, להסיר תוכן וחשבונות המכילים תוכן שאנו, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, מגדירים כבלתי חוקיים, פוגעניים, מאיימים, הוצאת דיבה, משמיצים, פורנוגרפיים, מגונים, פוגעניים, או המפרים את הקניין הרוחני של כל צד. או תנאי שימוש אלה.
7. התעללות מילולית, פיזית, בכתב או אחרת (כולל איומי התעללות או ענישה) של לקוח, עובד, חבר או נושא משרה ב- QuintaDB תביא לסיום מיידי של החשבון.
8. אתה מבין שהעיבוד וההעברה הטכניים של השירות, לרבות תוכנו, יכולים וכוללים שידורים ללא הצפנה
  1. שידורים ברשתות שונות;
  2. שינויים שנעשו כדי לעמוד ולהתאים לדרישות הטכניות של הרשתות או ההתקנים המחברים.
9. אין צורך להעלות, לפרסם, לארח או להעביר הודעות אימייל, SMS או "דואר זבל" לא רצויות.
10. אין צורך להעביר תולעים, וירוסים או קוד זדוני.
11. QuintaDB אינה מתחייבת לכך
  1. השירות יענה על הצרכים הספציפיים שלך.
  2. השירות יהיה ללא הפרעה, מתוזמן, מאובטח או נטול שגיאות.
  3. התוצאות שניתן להשיג באמצעות השירות הן מדויקות או אמינות.
  4. האיכות של כל מוצר, שירות, מידע או חומר אחר שרכשתם או קיבלתם באמצעות השירות יענו על ציפיותיכם ו
  5. כל באג בשירות מתוקן.
12. אתה מבין ומקבל במפורש כי QuintaDB לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף, אגבי, מיוחד, תוצאתי או מופתי, לרבות, אך לא רק, לאובדן רווח, מוניטין, שימוש, נתונים או כל הפסד בלתי מוחשי אחר (גם אם QuintaDB היה מעבר לאפשרות. של נזק כזה עקב:
  1. השימוש או חוסר היכולת להשתמש בשירות;
  2. עלות רכישת מוצרים ושירותים תחליפיים הנובעים מסחורות, נתונים, מידע או שירותים שנרכשו או התקבלו, או מהודעות שהתקבלו או מעסקאות שבוצעו באמצעות השירות;
  3. גישה או שינוי בלתי מורשים של השידורים או הנתונים שלך;
  4. הצהרות או התנהלות של צדדים שלישיים בשירות;
  5. או עניינים אחרים הקשורים לשירות.
13. חוסר היכולת של QuintaDB לממש או לאכוף זכות או הוראה כלשהם בתנאי השימוש אינו מהווה ויתור על זכות או הוראה זו. תנאי השימוש מייצגים את כל ההסכם בין המשתמש ל- QuintaDB ומסדירים את השימוש בשירות. הם גוברים על כל ההסכמים הקודמים בין המשתמש לבין QuintaDB (כולל אך לא מוגבל לגרסאות קודמות של תנאי השימוש).
14. אנחנו לא מבצעים החזרים כספיים. אז היזהר לפני שאתה רוכש חשבון QuintaDB לטווח ארוך. כי QuintaDB לא יכול להחזיר את הכסף שלך.
15. אנא שלחו שאלות אודות תנאי השימוש לכתובת info@QuintaDB.com

הנתונים שהעלית

QuintaDB מתייחס ברצינות למידע שהועלה על ידי המשתמש ולא ישתמש בו למטרות אישיות, דהיינו לשינוי, שינוי, העתקה והפצה שלו. איננו תובעים שום זכויות קניין רוחני בחומר המועמד לרשות השירות. הפרופיל שלך והחומרים הטעונים נשארים שלך. על ידי הגדרת התצורה של הדפים שלך לשיתוף ציבורי, אתה מסכים לאחרים שיצפו ושתפו את התוכן שלך.

Machen Sie

1. QuintaDB אינה בודקת את התוכן, אך ל- QuintaDB ולסוכנו הזכות (אך לא חובה), לפי שיקול דעתם הבלעדי, לדחות או למחוק כל תוכן זמין באמצעות השירות.
2. היבט השירות מוגן בזכויות יוצרים. © 2007-2099 QuintaDB. כל הזכויות שמורות. אין לשכפל, להעתיק או לעשות שימוש חוזר בשום חלק מאלמנטים או מושגים של HTML או CSS, JavaScript או עיצוב חזותי, ללא אישור מפורש ובכתב של QuintaDB.

שינויים בתנאי השימוש

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תנאי השימוש. חברתנו תודיע לך על שינויים בדוא"ל ותפרסם שינויים באתר שלנו. חברתנו שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בתשלום השירותים (מחיר השירותים המוצעים ל- QuintaDB, כמו גם מחיר הפעלת החשבון המשויך). אם אינך מקבל שינויים בכללים חדשים, תוכל לעזוב את אתר האינטרנט שלנו בכל עת. אם אתה משתמש באתר לפרק זמן ממושך לאחר שקיבלת הודעה על שינוי הכללים, אנו נשקול זאת כהסכמתך לכללים חדשים.

סיום תנאי השימוש

אם תסיים את שיתוף הפעולה שלך עם QuintaDB ותודיע לנו על כך, נמחק את חשבונך (שם משתמש, סיסמה) ואת המידע שהעלית לשרת שלנו. לאבד גישה ישירה ל- QuintaDB. אם פעולותיך אינן עולות בקנה אחד עם תנאי השימוש, חברתנו שומרת לעצמה את הזכות להגביל את הגישה ל- QuintaDB. אם יש לך שאלות או בעיות בנוגע להסכם זה, אנא צרו קשר עם kari@QuintaDB.com

אנשי קשר