English Karogs English Español Karogs Español Deutsch Karogs Deutsch Italiano Karogs Italiano Polski Karogs Polski Nederlands Karogs Nederlands Português Karogs Português Français Karogs Français 中文 Karogs 中文 日本語 Karogs 日本語 हिन्दी Karogs हिन्दी اللغة العربية Karogs اللغة العربية Русский Karogs Русский Українська Karogs Українська עִברִית Karogs עִברִית Ελληνικά Karogs Ελληνικά Türk Karogs Türk Latvietis Karogs Latvietis Dansk Karogs Dansk Norsk Karogs Norsk Íslenska Karogs Íslenska 한국어 Karogs 한국어 Suomen Karogs Suomen Gaeilge Karogs Gaeilge Bahasa Melayu Karogs Bahasa Melayu Svenska Karogs Svenska Čeština Karogs Čeština
Lietotājs ikonaPieteikties
Latvietis Karogs Latvietis

Pieteikties

 

Tiešsaistes datu bāzu veidotājs

 

Vienkāršs veids, kā izveidot tabulu vai tīmekļa veidlapu un integrēt to vietnē, emuārā vai forumā

Quintadb ir vienkāršs veids, kā izveidot datu bāzi . Lai sāktu strādāt ar Quintadb, jums nav jāzina neviena programmēšanas valoda vai tīmekļa sistēma. Izveidojiet, izveidojiet un pielāgojiet veidlapas ar dažiem klikšķiem un ievietojiet logrīka kodu savā forumā, emuārā vai tīmekļa lapā. Izvēlnē Veidlapas varat izveidot skaistas formas. Sadaļā “Logrīki” varat pielāgot veidlapas un saņemt instrukcijas, kā tīmekļa vietnēs integrēt skaistas formas .

Izveidojiet bezmaksas tiešsaistes datu bāzi

Šis tiešsaistes rīks ir vienkāršs veids, kā izveidot, pielāgot un integrēt tīmekļa veidlapas un visas datubāzes tīmekļa lapās. Iegultās tīmekļa veidlapas ļauj izgūt un saglabāt lietotāju datus, kas tiks saglabāti quintadb.com serveros. Jums būs iespēja kārtot un meklēt datu bāzēs. Šī viegli lietojamā tīmekļa datu bāzes lietderība ļauj arī saglabāt datu bāzes datorā, izmantojot Excel eksportēšanu.
Izvēlne 'Logrīki' ir izveidota, lai jūs varētu pielāgot savas tīmekļa formas; Ar tās palīdzību jūs varat mainīt formas lielumu, parādīt / paslēpt laukus un mainīt krāsu iestatījumus, lai tie atbilstu jūsu vietnes vai emuāra stilam. Jūs arī vēlaties izmantot logotipa augšupielādes funkciju, lai pievienotu savu logotipu integrētajām veidlapām.

Ja vēlaties sākt savu tiešsaistes biznesu, vispirms ir jāiegūst lietotāji. vākt savus ierakstus un, iespējams, kopīgot viņu ierakstus. Jums ir divas iespējas: pieņemt darbā izstrādātājus vai izpētīt un izmantot Quintadb. Vairumā gadījumu otrais ceļš ir daudz lētāks un atbilst jūsu vajadzībām.

Ja tiešsaistes biznesam ir nepieciešama vairāku lapu vietne, apsveriet iespēju izmantot Quintadb. Ja jums ir nepieciešama veidlapu vietne, izmantojiet šo spēcīgo lietojumprogrammu, mūsu pakalpojums iemācīs jums soli pa solim organizēt datu bāzi.

Ja jums ir nepieciešams tiešsaistes veikals jūsu datiem, jums ir nepieciešams Quintadb. To var izmantot kā piezīmju grāmatiņu, adrešu grāmatu, darba dienasgrāmatu un daudz ko citu.

Quintadb var palīdzēt, ja jums nepieciešama veidlapa, kurā lietotāji var reģistrēties un augšupielādēt savu CV. Vienkārši reģistrējieties, izveidojiet veidlapu un izveidojiet reģistrācijas veidlapu, dodieties uz izvēlni Logrīki, pielāgojiet savu veidlapu un integrējiet to savā vietnē. Dažas minūtes un jūs esat uz pareizā ceļa.

Ja vēlaties atrast vienkāršu instrumentu mūzikas vai video ierakstīšanai, šis pakalpojums ir ļoti elastīgs un ļauj to arī izmantot!

Atklājiet brīvību. Izveidojiet tik daudz veidlapu un tabulu, cik nepieciešams

Izmantojot šo lielisko tiešsaistes datu bāzes lietojumprogrammu, varat izveidot tik daudz veidlapu, cik nepieciešams. Izvēlne Veidlapas ir integrēts modulis, kas palīdz izveidot un pārvaldīt veidlapas. Lai saņemtu atbildes no lietotājiem, varat pievienot savai vietnei kontaktinformācijas veidlapu. Jums var būt nepieciešams adresātu saraksts citā savas vietnes lapā. informācija no lietotāja: adrese, pilns vārds, e-pasts utt. Izmantojot Quintadb, vietnei varat pievienot tirgus datu bāzi. Un arvien vairāk veidlapu, šeit nav ierobežojumu formu skaitīšanai.

Neierobežots veidlapu lauku skaits

No iepriekšējās sadaļas jūs zināt, ka “Form Maker” ļauj pievienot tik daudz veidlapu, cik vēlaties. Pieteikuma veidlapai varat pievienot arī tik daudz lauku, cik vēlaties. Produkta numurs, jūsu tiešsaistes tirgus produktu attēli, cenas, jūs varat iekrāsot jebkuru papildu informāciju bez ierobežojumiem. Izmantojot Quintadb, ir iespējams pievienot laukus Fails un Attēls. Tādēļ varat lūgt lietotājiem augšupielādēt failus vai attēlus pēc nepieciešamības.

Importējiet tik daudz ierakstu, cik nepieciešams. Eksportējiet, kad vien vēlaties

Tātad jūs esat izveidojis savu projektu, jūs zināt, kā iesniegt veidlapas un pievienot laukus. Pēc tam jūs varat sākt aizpildīt savu datu bāzi, izmantojot ierakstu moduli. Tomēr jums tas var nebūt pietiekami. Jūs vēlaties pārliecināties, ka lietotāji var aizpildīt jūsu datus. Jums būs jāizmanto izvēlne Logrīki, kurā varat pielāgot veidlapas un saņemt instrukcijas, kā iegult veidlapas un datus savā vietnē vai emuārā.

Saņemt e-pasta vai SMS paziņojumus par izliktajiem vai atjauninātajiem ierakstiem

Piemēram, ja savā vietnē esat ievietojis konta veidlapu, esat ceļā. Jums vienkārši jāsavāc lietotāju ievadi un jāsāk bizness, izmantojot Quintadb. Šis tiešsaistes datu bāzes pakalpojums ļauj iesniegt neierobežotu skaitu iesniegumu. Tāpēc neuztraucieties, ka redzēsiet ziņojumu "Lūdzu, jauniniet, lai turpinātu datu vākšanu". Jūs to nekad neredzēsiet, jo apmaksātais konts ir pilnīgi neierobežots un jums nav ierobežojumu.

Tiešsaistes krātuve

Quintadb ir vēl viena lieliska funkcija - failu un attēlu lauki. Jūs varat lūgt saviem lietotājiem nosūtīt jums nepieciešamos failus. Augšupielāžu skaits, neierobežojot faila lielumu. Jūs varat brīvi izveidot mājas datu bāzi, lai tiešsaistē saglabātu dokumentus, failus, videoklipus un attēlus, jo Quintadb ir labākais veids datu glabāšanai tiešsaistē.

SMS un e-pasta biļeteni. Saglabājiet to kā veidni un atkārtoti izmantojiet vai ieplānojiet jebkuru dienu.

E-pasta paziņojumi ir veids, kā uzzināt, ka jūsu HTML forma ir iesniegta. Varat norādīt tik daudz e-pasta paziņojumu adresātu, cik vēlaties. E-pasta ziņojumu skaits mēnesī nav ierobežots. Īss padoms: "Jūs varat izmantot Quintadb kā e-pasta serveri kā veidu, kā sazināties ar draugiem" Atklājiet sev funkcijas un atradīsit daudz ko citu.

Eksportējiet uz Excel vai PDF un izdrukājiet

Kad jūsu tiešsaistes datu bāze ir izveidota un sākta datu vākšana, iespējams, vēlēsities tos izmantot citur. Funkcija Eksportēt uz Excel ļauj eksportēt savu datu bāzi, lai Excel. Jūs varat savākt lietotāja e-pastus un izmantot tos saviem e-pasta abonementiem vai e-pasta mārketingam.

Uzaiciniet kolēģus ar dažādiem piekļuves līmeņiem kopīgi pārvaldīt jūsu datus

Jūs varat integrēt savu tabulu vai tīmekļa veidlapu ikvienam, izmantojot logrīkus. Tomēr, iespējams, vēlēsities sadarboties ar komandas locekļiem ar datu bāzi, kas izveidota, izmantojot Quintadb. Komandas modulis ļauj jums pievienot pēc iespējas vairāk lietotāju, komandas dalībnieku un iestatīt viņiem atļaujas. Viņi var būt administratori vai dalībnieki. Jūs varat atrast komandas biedrus , piesakoties vai nosūtot e-pastu, vai uzaicināt viņus uz Quintadb. Sadarbojieties ar kolēģiem un sāciet biznesu kopā!