English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Přihlásit se
Čeština

Přihlásit se

 

Tvůrce relačních webových databází


QuintaDB Relational web database builder je webová aplikace, která vám pomůže vytvářet aplikace webové databáze pro uspořádání vašich obchodních dat. Snadno použitelná webová databázová aplikace QuintaDB poskytuje snadno použitelné rozhraní drag & drop pro vytváření vlastních webových formulářů s databázovým back-endem. Databázová aplikace vám pomůže ukládat obchodní informace do cloudu, kde každý může snadno vidět a používat informace odkudkoli a kdykoli. Jednoduchý a bezpečný online výrobce databází nabízí nejlepší mechanismus pro ukládání, správu a analýzu obchodních dat na internetu.

Co je to Web Database Builder?

Database Builder vám pomůže integrovat databázi do webových stránek. Aplikace integrované v QuintaDB přicházejí s analýzou a vytvářením přehledů. Náš výrobce stolů vám umožňuje shromažďovat jakýkoli typ dat.

Tvůrce webové databáze - výhody

DB Builder

Databázovou aplikaci QuintaDB používají tisíce uživatelů, která zahrnuje některé ze světově známých značek. Miliony relačních webových databází byly úspěšně vytvořeny a nasazeny pomocí databázové aplikace QuintaDB.