English Vlajka English Español Vlajka Español Deutsch Vlajka Deutsch Italiano Vlajka Italiano Polski Vlajka Polski Nederlands Vlajka Nederlands Português Vlajka Português Français Vlajka Français 中文 Vlajka 中文 日本語 Vlajka 日本語 हिन्दी Vlajka हिन्दी اللغة العربية Vlajka اللغة العربية Русский Vlajka Русский Українська Vlajka Українська עִברִית Vlajka עִברִית Ελληνικά Vlajka Ελληνικά Türk Vlajka Türk Latvietis Vlajka Latvietis Dansk Vlajka Dansk Norsk Vlajka Norsk Íslenska Vlajka Íslenska 한국어 Vlajka 한국어 Suomen Vlajka Suomen Gaeilge Vlajka Gaeilge Bahasa Melayu Vlajka Bahasa Melayu Svenska Vlajka Svenska Čeština Vlajka Čeština
Uživatel ikonaPřihlásit se
Čeština Vlajka Čeština

Přihlásit se

 

QuintaDB - nejlepší cloudová služba pro vytváření databází a CRM

no_image

CRM, v poslední době také nazývaný „správa zákazníků“, je obchodní přístup, který se snaží vytvářet, rozvíjet a zlepšovat vztahy s pečlivě zacílenými zákazníky s cílem zlepšit hodnotu pro zákazníka a ziskovost společnosti, a tím maximalizovat hodnotu pro akcionáře.

PŘÍRUČKA CRM: Dosažení dokonalosti v oblasti řízení zákazníků (Adrian Payne)

CRM

Řízení vztahů se zákazníky je strategie pro řízení vztahů a interakcí organizace se zákazníky a potenciálními zákazníky. Systém CRM pomáhá společnostem zůstat ve spojení se zákazníky, zefektivnit procesy a zlepšit ziskovost.

QuintaDB je online služba, která je primárně zaměřena na řízení podniku. Vytvořte CRM systém pro své podnikání bez zapojení specialistů.

Jakékoli podnikání začíná u zákazníků a jakýkoli CRM systém s databází. Dnes mnoho uživatelů z mnoha zemí vytváří databáze pomocí služby QuintaDB. Protože je to velmi pohodlné a rychlé. Výhodou služby je vysoká odolnost, neomezené množství dat, přístup do databáze kdykoli a odkudkoli na světě.

Vytvořte databázi zákazníků s kompletní historií vztahů. Identifikujte nejcennější klienty, analyzujte přístup a přilákejte nové zákazníky a partnery.

Automatizujte své obchodní procesy, jako je plánování prodeje, pracovní tok a mnoho dalších. K dosažení těchto cílů jsou k dispozici následující moduly: Tým, Grafy, Kalendáře, Mapy, Soubory.

Zákaznický portál

Zákaznický portál v QuintaDB je skvělý způsob, jak společnost nebo organizace umožňuje svým zákazníkům nebo uživatelům přihlásit se do svého vyhrazeného interního webového systému a přistupovat k omezeným datům s různými rolemi na úrovni přístupu.

Přítomnost tohoto modulu je hlavním důvodem, proč si mnoho uživatelů vybralo QuintaDB.

Klienti se mohou přihlásit na váš vyhrazený webový portál, přistupovat k modulům (tabulky, zprávy) sdíleny s nimi, přidávat data a co je nejdůležitější, prohlížet a upravovat pouze ty záznamy, které odeslali (pokud používáte možnost „ Přístup pouze k vlastním záznamům “, jinak se jim zobrazí všechna data).

Podívejte se na příklad zákaznického portálu tady.

Tvůrce formulářů

Online podnikání vyžaduje, aby webové formuláře přilákaly zákazníky a shromažďovaly údaje. Návrhář formulářů QuintaDB je jednoduchý a uživatelsky přívětivý. Hlavní novinkou je drag and drop metoda umisťování polí do formuláře. Uživatel může snadno vložit několik polí do jednoho řádku, vodorovně, změnit jejich pořadí a také je svisle přesunout. Pomocí QuintaDB můžete vytvořit libovolný webový formulář s různými typy polí a integrovat jej jako widget na web.

Bezpečnostní

QuintaDB vyhovuje stálým mezinárodním předpisům týkajícím se ochrany soukromí a bezpečnosti, včetně GDPR. Ochrana osobních údajů našich uživatelů je pro nás nesmírně důležitá. Jako online služba nastavila společnost QuintaDB vysoké standardy zabezpečení. Naše cloudová služba využívá Rackspace, který je aktivním účastníkem programu Privacy Shield, který má významné certifikace ochrany osobních údajů a zabezpečení a nabízí kompatibilitu s GDPR. QuintaDB je v souladu s EU Zákony o ochraně údajů týkající se mezinárodních mechanismů přenosu údajů. Všechna data QuintaDB jsou šifrována pomocí vysoce zabezpečené verze SSL / TLS se silnými šiframi. Shromažďujeme pouze nezbytné informace pro provoz služby (kontaktní informace, e-mailová adresa, ip). A také si jej ponechte, dokud uživatel službu nadále nepoužívá.

Dostupné ceny pro jakoukoli firmu

FREE

QuintaDB FREE Cenový plán ikona

3 uživatelé
2.000 records
3 GB soubory

 • STANDARD
  €14.99
  1 měsíc

 • STANDARD
  €10.0
  6 měsíce

 • STANDARD
  €8.33
  12 měsíce

 • STANDARD
  €699.93
  Navždy

QuintaDB STANDARD Cenový plán ikona

100 uživatelé
6.000 records
6 GB soubory

 • PROFESSIONAL
  €19.99
  1 měsíc

 • PROFESSIONAL
  €15.0
  6 měsíce

 • PROFESSIONAL
  €10.83
  12 měsíce

 • PROFESSIONAL
  €909.93
  Navždy

QuintaDB PROFESSIONAL Cenový plán ikona

150 uživatelé
10.000 records
12 GB soubory

 • ENTERPRISE
  €29.99
  1 měsíc

 • ENTERPRISE
  €20.0
  6 měsíce

 • ENTERPRISE
  €16.67
  12 měsíce

 • ENTERPRISE
  €1399.93
  Navždy

QuintaDB ENTERPRISE Cenový plán ikona

200 uživatelé
50.000 records
25 GB soubory

 • STANDARD EXPRESS
  €64.98
  1 měsíc

 • STANDARD EXPRESS
  €49.98
  6 měsíce

 • STANDARD EXPRESS
  €41.67
  12 měsíce

 • STANDARD EXPRESS
  €3499.86
  Navždy

QuintaDB STANDARD EXPRESS Cenový plán ikona

Neomezeně uživatelé
65.000 records
40 GB soubory

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €134.99
  1 měsíc

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €99.99
  6 měsíce

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €83.33
  12 měsíce

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €6999.93
  Navždy

QuintaDB PROFESSIONAL EXPRESS Cenový plán ikona

Neomezeně uživatelé
100.000 records
100 GB soubory

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €195.99
  1 měsíc

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €149.99
  6 měsíce

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €125.0
  12 měsíce

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €10499.93
  Navždy

Neomezeně: formuláře

1.000.000 records

200 GB soubory

Integrace plateb

Neomezeně: Limit polí formuláře

Neomezený počet členů týmu

400.000 volání API

400.000 E-mailové zprávy

Bez odkazu QuintaDB v widgetech

Plánované zálohy, exporty a informační bulletiny

Zákaznická podpora

Neomezeně: Uživatelé portálu

Neomezeně: pravidla polí a formátování

Neomezeně: akce podle podmínky

Neomezeně: export záznamů

Neomezeně: Webhooks

Neomezeně: počet map, kalendářů, portálů