English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Přihlásit se
Čeština

Přihlásit se

 

Tvůrce databáze


QuintaDB databáze builder je software, který vám pomůže vytvářet webové aplikace s DB. Snadno použitelné nástroje Form a DB QuintaDB poskytují intuitivní rozhraní drag & drop pro vytváření vlastních formulářů s databázovým back-endem. Tvůrce databáze vám pomůže ukládat obchodní informace do cloudu, kde každý může snadno vidět a používat informace odkudkoli a kdykoli. Tvůrce databáze je vytvořen, aby nabídl nejlepší nástroj pro ukládání a analýzu obchodních dat na internetu.

Co je Tvůrce databáze?

Database Builder vám pomůže vytvořit pěkný nástroj pro tvorbu databází založený na sběru dat, analýze dat a hlášení dat. Database Builder vám umožňuje shromažďovat jakýkoli typ dat. Příklady: vytváření osobních nebo obchodních databází, vytváření webových aplikací s webovými formuláři a databázemi pro neziskové organizace. Školy a univerzity zjistily, že snadno použitelný program pro tvorbu databází QuintaDB pro ně funguje skvěle.

Tvůrce databáze - výhody

Tvůrce databáze QuintaDB

Tvůrce databáze QuintaDB používají tisíce uživatelů a existují některé ze světově známých značek. Miliony databází byly úspěšně vytvořeny a nasazeny pomocí databázového nástroje QuintaDB.