English דֶגֶל English Español דֶגֶל Español Deutsch דֶגֶל Deutsch Italiano דֶגֶל Italiano Polski דֶגֶל Polski Nederlands דֶגֶל Nederlands Português דֶגֶל Português Français דֶגֶל Français 中文 דֶגֶל 中文 日本語 דֶגֶל 日本語 हिन्दी דֶגֶל हिन्दी اللغة العربية דֶגֶל اللغة العربية Русский דֶגֶל Русский Українська דֶגֶל Українська עִברִית דֶגֶל עִברִית Ελληνικά דֶגֶל Ελληνικά Türk דֶגֶל Türk Latvietis דֶגֶל Latvietis Dansk דֶגֶל Dansk Norsk דֶגֶל Norsk Íslenska דֶגֶל Íslenska 한국어 דֶגֶל 한국어 Suomen דֶגֶל Suomen Gaeilge דֶגֶל Gaeilge Bahasa Melayu דֶגֶל Bahasa Melayu Svenska דֶגֶל Svenska Čeština דֶגֶל Čeština
משתמש אייקוןכניסה
עִברִית דֶגֶל עִברִית

כניסה

 

מחולל מסדי נתונים מקוון

 

דרך קלה ליצור ולשלב את הטבלה או טופס האינטרנט באתר, בבלוג או בפורום

Quintadb היא דרך קלה לבנות מסד נתונים. אתה לא צריך לדעת שום שפת תכנות או מסגרת אינטרנט כדי לעבוד עם Quintadb. צור, צור והתאם אישית טפסים בכמה לחיצות בלבד והוסף קוד יישומון בפורום, בבלוג או באתר שלך. תפריט המודולים הוא המקום בו תוכלו ליצור צורות יפות. במקטע "ווידג'ט" תוכלו להתאים אישית מודולים ולקבל הוראות כיצד לשלב מודולים יפים בדפי אינטרנט.

בנה מסד נתונים, בחינם ומקוון

בעזרת כלי מקוון זה תוכלו ליצור, להתאים אישית ולשלב בקלות טפסי אינטרנט ומאגרי מידע מלאים באתרים. באמצעות טופסי אינטרנט משולבים, ניתן לאחזר ולשמור נתוני משתמשים המאוחסנים בשרתים של quintadb.com. ניתן למיין ולחפש בבסיסי נתונים. כלי מסד נתונים אינטרנטי קל לשימוש זה גם מאפשר לך לשמור מסדי נתונים במחשבך על ידי ייצואם ל- Excel.
תפריט היישומון נוצר בכדי להתאים אישית את טפסי האינטרנט. בעזרתו תוכלו לשנות את גודל הטופס, להציג / להסתיר את השדות ולשנות את הגדרות הצבע בהתאם לסגנון האתר או הבלוג שלכם. אתה גם רוצה להשתמש בפונקציה "העלאת לוגו" כדי להוסיף את הלוגו שלך למודולים המובנים.

אם אתה רוצה לפתוח עסק מקוון שלך, עליך קודם למשוך משתמשים. אסוף את הכרטיסים שלך וכנראה שתף את הכרטיסים שלך. ישנן שתי אפשרויות: לשכור מפתח או לעשות קצת מחקר ולהשתמש ב- Quintadb. ברוב המקרים הדרך השנייה היא הרבה יותר זולה ומתאימה לצרכים שלכם.

שקול להשתמש ב- Quintadb אם אתה זקוק לאתר מרובה עמודים לעסק המקוון שלך. השתמש ביישום רב עוצמה זה כאשר אתה זקוק לאתר מבוסס טפסים. השירות שלנו מראה לך שלב אחר שלב כיצד לארגן מסד נתונים.

אם אתה זקוק לחנות מקוונת עבור הנתונים שלך, Quintadb בשבילך. אתה יכול להשתמש בו כמחברת, פנקס כתובות, יומן משרות ודרכים רבות אחרות.

Quintadb יכול לעזור אם אתה זקוק לטופס למשתמשים כדי להירשם ולהעלות את קורות החיים שלהם. פשוט הירשמו, צרו טופס וצרו את טופס ההרשמה, גשו לתפריט היישומון, התאימו אישית את הטופס והטמיעו באתר שלכם. כמה דקות ואתה בדרך הנכונה.

אם ברצונך למצוא כלי פשוט לשמור את המוסיקה או הווידאו שלך, שירות זה הוא גמיש מאוד ואף מאפשר זאת.

גלה חופש. צור את כל המודולים והשולחנות הדרושים לך

יישום מסד נתונים מקוון נהדר זה יכלול את כל המודולים שאתה צריך לבנות. תפריט 'מודולים' הוא מודול מובנה בו תוכלו להשתמש כדי ליצור ולנהל את המודולים שלכם. ייתכן שתרצה להוסיף "טופס יצירת קשר" לאתר שלך כדי שתוכל לקבל תשובות מהמשתמשים שלך. בעמוד אחר באתר שלך, ייתכן שתצטרך רשימת תפוצה כדי למצוא אותם מידע על המשתמש: כתובת, שם מלא, כתובת דוא"ל וכו '. Quintadb מאפשר לך להוסיף מסד נתונים בשוק לאתר שלך. ויותר ויותר מודולים אין כאן מגבלות לספור מודולים.

מספר בלתי מוגבל של שדות טופס

מהסעיף הקודם אתה יודע שאתה יכול להוסיף כמה טפסים שאתה רוצה באמצעות Form Maker. ניתן גם להוסיף כל מספר שדות לטופס הבקשה. אם אתה רוצה שבשוק המקוון שלך יהיה מספר המוצר, תמונות המוצר, מחירים, צבעו כל מידע נוסף שתוכלו לעשות ללא מגבלות. בעזרת Quintadb ניתן להוסיף שדות קבצים ותמונות. אז אתה יכול לבקש מהמשתמשים שלך להעלות קבצים או פשוט לדמיין כמה אתה רוצה.

ייבא את כל הרשומות שאתה צריך. ייצא בכל עת

כעת לאחר שבנית את הפרויקט שלך, תדע כיצד להגיש טפסים ולהוסיף שדות. לאחר מכן תוכל למלא את מסד הנתונים שלך בעזרת מודול ההרשמה. עם זאת, יתכן שזה לא יספיק עבורך. אתה רוצה שהמשתמשים שלך יוכלו להשלים את הנתונים שלהם. יהיה עליכם להשתמש בתפריט הווידג'ט, שם תוכלו להתאים אישית את הטפסים ולקבל הוראות כיצד להוסיף את הטפסים והנתונים לאתר או לבלוג שלכם.

קבל התראות בדוא"ל או ב- SMS על רשומות שנשלחו או עודכנו

לדוגמה, אם פרסמת טופס חשבון באתר שלך, אתה נוסע. כל שעליך לעשות הוא לאסוף קלט משתמשים ולבנות את העסק שלך באמצעות Quintadb. שירות בסיסי נתונים מקוון זה מאפשר מספר שידורים כלשהו בחודש ללא כל מגבלה. אז אתה לא צריך לדאוג לראות את ההודעה "אנא רענן כדי להמשיך לאסוף נתונים". לעולם לא תראה זאת מכיוון שהחשבון בתשלום הוא בלתי מוגבל לחלוטין ואין לו מגבלות.

אחסון רשת

ל- Quintadb פונקציה מעניינת נוספת: שדות קבצים ותמונות. אתה יכול לבקש מהמשתמשים שלך לשלוח את כל הקבצים שהם צריכים. ללא הגבלת גודל הקובץ, מספר ההעלאות. באפשרותך ליצור את מסד הנתונים הביתי שלך לאחסון מסמכים, קבצים, קטעי וידאו ותמונות באופן מקוון. מכיוון שקווינטאדב היא הדרך הטובה ביותר לאחסן נתונים באופן מקוון.

עלון באמצעות SMS ודואר אלקטרוני. שמור כתבנית ושימוש חוזר או תזמון לכל יום.

בהתראות דוא"ל אתה יודע שטופס ה- HTML שלך הוגש. ניתן להגדיר כל מספר מקבלי התראות בדואר אלקטרוני. מספר הדוא"ל לחודש אינו מוגבל. טיפ מהיר: "אתה יכול להשתמש ב- Quintadb כשרת דוא"ל ליצירת קשר עם החברים שלך." חקור את התכונות בעצמך ותמצא הרבה יותר.

ייצא ל- Excel או PDF והדפס

לאחר שיצרת את מסד הנתונים המקוון שלך והתחלת לאסוף את הנתונים שלך, ייתכן שתרצה להשתמש בו במקום אחר. באפשרותך להשתמש בפונקציה ייצוא ל- Excel כדי לייצא את מסד הנתונים ל- Excel. אתה יכול לאסוף הודעות דוא"ל ממשתמשים ולהשתמש בהם למינויים בדוא"ל או לשיווק בדוא"ל.

הזמן עמיתים בעלי רמות גישה שונות לנהל את הנתונים שלך יחד

יישומונים מאפשרים לך לשלב את הגיליון האלקטרוני או את טופס האינטרנט שלך לכולם. עם זאת, ייתכן שתרצה לעבוד עם חברי הצוות שלך על בסיס הנתונים שנוצר עם Quintadb. באמצעות מודול הצוות תוכלו להוסיף מספר כלשהו של משתמשים וחברי צוות ולקבוע הרשאות עבורם. הם יכולים להיות מנהלים או חברים. אתה יכול למצוא חברי צוות על ידי התחברות, דוא"ל או להזמין אותם ל- Quintadb. עבדו יחד עם הקולגות שלכם והקימו חברות יחד!