English Flaga English Español Flaga Español Deutsch Flaga Deutsch Italiano Flaga Italiano Polski Flaga Polski Nederlands Flaga Nederlands Português Flaga Português Français Flaga Français 中文 Flaga 中文 日本語 Flaga 日本語 हिन्दी Flaga हिन्दी اللغة العربية Flaga اللغة العربية Русский Flaga Русский Українська Flaga Українська עִברִית Flaga עִברִית Ελληνικά Flaga Ελληνικά Türk Flaga Türk Latvietis Flaga Latvietis Dansk Flaga Dansk Norsk Flaga Norsk Íslenska Flaga Íslenska 한국어 Flaga 한국어 Suomen Flaga Suomen Gaeilge Flaga Gaeilge Bahasa Melayu Flaga Bahasa Melayu Svenska Flaga Svenska Čeština Flaga Čeština
Użytkownik IkonkaLogowanie
Polski Flaga Polski

Logowanie

 

O serwisie QuintaDB

 

Chcesz założyć własną działalność?

Przede wszystkim potrzebujesz użytkowników i możliwość zapisywania informacji, które oni dodają, wypełniając formularze internetowe na Twojej witrynie. Czasami również może być konieczne otwarcie tych danych dla wszystkich użytkowników Internetu. W takim przypadku masz dwa sposoby rozwiązania: po pierwsze, możesz zatrudnić programistów, po drugie możesz samodzielnie skorzystać się z serwisu QuintaDB. W większości przypadków druga opcja jest znacznie tańszą i całkowicie spełnia Twoje wymagania.

QuintaDB to aplikacja, za pomocą której łatwo i szybko są  tworzone internetowe bazy danych, formularze internetowe, które od razu można wbudować w witrynie lub blogu. Korzystanie z naszego systemu pozwoli w krótkim czasie znacznie rozszerzyć możliwości Twojego online projektu, przy czym, co jest bardzo ważne we współczesnych warunkach, nie będziesz tracić czas na naukę jakiegokolwiek języka programowania lub frameworku. Tylko kilka minut, kilka kliknięć i własnymi rękami zbudujesz internetową bazę danych (magazyn danych online), której formularz do wypełnienia można osadzić w dowolnej witrynie lub blogu!

Moduł tworzenia formularzy internetowych jest początkowy i od niego należy rozpocząć pracę w systemie QuintaDB. Wystarczy opanować wszystkie oferowane przez nas narzędzia i przy pomocy kreatora formularzy, można nie tylko nauczyć się tworzyć formularz opinii, formularz rejestracyjny, zawierają wymaganą liczbę pól różnych typów, ale także zbudować bazę danych, opanować import / eksport do programu Excel, czyli korzystać z naszego systemu zarządzania danymi w pełni. Formularze utworzone za pomocą naszego serwisu można bez żadnych ograniczeń osadzać w swoich witrynach lub blogach.

Usługa przeznaczona do tworzenia internetowych baz danych i formularzy internetowych o dowolnej złożoności i ich integracji z witrynami

Praca w naszym systemie zaczyna się od kreatora formularzy. Właśnie za pomocą modułu kreatora formularzy tworzy się wprawie każdy formularz, który może zawierać nieograniczoną liczbę pól dowolnego typu.

Kolejnym modułem systemu jest kreator widżetów, to narzędzie, które pomaga poprawić wygląd tworzonych formularzy i wbudowanych baz danych online. Ponadto tutaj znajdziesz Kod swojego formularza, który wystarczy, aby zintegrować formularz online z dowolną stroną internetową.

QuintaDB jest wygodnym sposobem tworzenia, dostosowywania i wdrażania formularzy internetowych i całych internetowych baz danych w witrynach

Wbudowane formularze umożliwiają pobieranie i zapisywanie danych wprowadzanych przez użytkowników. Wszystkie te informacje będą przechowywane na serwerach QuintaDB. Tak więc, oprócz kreatora widżetów, oferujemy bogaty w funkcje System zarządzania danymi, za pomocą którego można zorganizować nie tylko gromadzenie i przechowywanie informacji online, ale także ich eksport do programu Excel.

Oferujemy możliwość sortowania danych i przeszukiwania całej bazy danych. To proste w korzystaniu narzędzie bazy danych pozwala również zarządzać informacjami na komputerze za pomocą eksportu i importu do Excel.

Kreator widżetów służy do zmiany wyglądu formularzy internetowych, które są już gotowe do osadzenia na stronach internetowych. W tym module masz możliwość zmieniać rozmiar formularzy online, ukrywać / pokazywać niektóre pola w bazie danych i zmieniać ustawienia kolorów, czcionek. Jest to konieczne, aby formularz był jak najbardziej zgodny z projektem Twojej witryny lub bloga. Ponadto można wstawić logo Twojej witryny na formularz lub widżet bazy danych.

Chcesz natychmiast rozpocząć działalność online, ale nie masz ochoty albo możliwości materialnej płacić programistom za formularze dla swojej strony internetowej? QuintaDB jest tym, czego potrzebujesz! Poza tym, że zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy, nie powinien uczyć się programowania. Potrzebujesz prosty i wygodny sposób dodawania formularzy do witryny? QuintaDB-najwygodniejszy sposób rozwiązywania takich problemów. To tutaj możesz krok po kroku nauczyć się tworzyć bazę danych i zacząć z nią korzystać.

Potrzebujesz online chmurzy dla swoich danych? QuintaDB również w tym pomoże. Możesz korzystać z tej usługi jako notatnik, książkę adresową, dziennik roboczy, magazyn zdjęć rodzinnych - możliwości są ograniczone tylko Twoim wyobrażeniem.

Także QuintaDB pomoże w przypadku, kiedy jest potrzebny formularz do pobrania CV użytkowników. Zaloguj się, utwórz formularz, skonfiguruj go w kreatorze widżetów i osadź w swojej witrynie. Kilka minut i masz coś, za co programiści żądają szalonych pieniędzy.

Czy potrzebujesz bazy danych online do przechowywania muzyki, zdjęć i filmów? Nie znajdziesz lepszej opcji niż użycie QuintaDB.

Nieograniczona liczba formularzy

Korzystanie naszym serwisem pomoże Ci tworzyć tyle formularzy, ile potrzebujesz. Konstruktor formularzy to wbudowany moduł, który pomaga generować i zarządzać formularzami. Możesz potrzebować formularza kontaktowego dla swojej witryny, który ma komunikować się z użytkownikami. Na innej stronie Twojego projektu internetowego przydaje Ci się formularz rejestracyjny, za pomocą którego uzyskasz informacje o swoich użytkownikach: imię i nazwisko, płeć, adres itp. Korzystając z taki łatwy do użycia serwis, jak QuintaDB, możesz nawet dodać bazę danych sklepu internetowego do swojej witryny. Opisaliśmy tylko najczęstsze wykorzystane możliwości, można tworzyć struktury online ogromnej ilości wzorów.

Nieograniczona liczba pól w formularzu

Jak wspomniano wcześniej, kreator formularzy umożliwia dodawanie nieograniczonej liczby formularzy do projektu, ale poza tym istnieje możliwość dodania tylu pól do formularza, ile potrzebujesz. Chcesz, aby twój sklep internetowy zawierał numer produktu, jego wartość, kolor i inne cechy - można to zrealizować bez żadnych ograniczeń. Za pomocą QuintaDB można szybko dodać pola, takie jak pobieranie pliku lub obrazu. Oznacza to, że masz możliwość zaproszenia użytkowników do pobrania takiej liczby plików lub zdjęć, których potrzebują.

Nieograniczona liczba wpisów

Pierwszym krokiem w pracy z naszym serwisem jest wygenerowanie nowego projektu. Następnie są tworzone tyle formularzy internetowych, ile są potrzebne do funkcjonowania witryny. Następnym krokiem powinno być wypełnienie bazy danych: dodawanie informacje do swojej bazy danych online wykorzystując formularzy utworzone za pomocą modułu rekordów.

Niektórzy użytkownicy korzystają z funkcji QuintaDB bardziej szeroko. Na przykład oferujemy możliwość odwiedzającym Twoją witrynę, w którą wbudowane formularze internetowe oraz bazy danych wykonane za pomocą naszego serwisu, samodzielnie wypełnić je niezbędnymi informacjami. Aby to zrobić, należy użyć modułu kreator widżetów, który konfiguruje wszystkie wcześniej utworzone formularze i zapewnia instrukcje, jak osadzić ich i otrzymaną bazę danych w witrynie lub blogu.

Nieograniczona liczba wypełnień formularzy

Czy formularze internetowe są już gotowe i wbudowane w Twoją witrynę? Świetnie, teraz wystarczy zbierać wprowadzone dane użytkowników i budować biznes. Nasz serwis bazy danych online pozwala uzyskać nieograniczoną liczbę wpisywań danych od użytkowników miesięcznie.

Nieograniczone przechowywanie danych i plików

QuintaDB ma następującą bardzo ważną funkcję-pola do dodawania plików i zdjęć. Płacąc nieograniczoną stawkę, możesz zaoferować swoim użytkownikom pobieranie dowolnych plików, które są potrzebne, a nie ma żadnych ograniczeń odnośnie do wielkości plików lub liczby ich pobrań. Z łatwością utworzysz własną domową bazę danych i będziesz mógł przechowywać w niej dokumenty, pliki, filmy i zdjęcia online. QuintaDB to prosty sposób tworzenia bazy danych online i przechowywania informacji.

Nieograniczona liczba e-maili

Powiadomienia e-mail to sposób informowania Cię, że formularz osadzony w Twojej witrynie został wypełniony przez kogoś z odwiedzających. Zwrócimy uwagę, że nie Ty tylko możesz otrzymywać następujące wiadomości na e-mail, ponieważ nie ograniczamy liczby e-maili miesięcznie. Mała wskazówka: możesz użyć QuintaDB jako serwera e-mail lub sposobu komunikowania się ze znajomymi. Szukaj opisów innych przydatnych funkcji samodzielnie, komunikuj się z innymi naszymi klientami na forum, przeglądaj bloga i upewnij się, że możliwości systemu QuintaDB są naprawdę nieograniczone.

Nieograniczona ilość eksportu do programu Excel

Po zbudowaniu bazy danych online i zaczęciu dodawania informacje można użyć tych danych gdzie indziej. Funkcja eksport do programu Excel umożliwia eksport bazy danych w formie tabelarycznej, na przykład można przechowywać e-maile użytkowników i używać ich do własnego systemu subskrypcji e-mail lub e-mail marketingu.

Nieograniczona liczba dodatkowych użytkowników

Możesz mieć potrzebę współpracy z pracownikami lub członkami zespołu nad bazą danych zbudowaną w QuintaDB. Moduł zespół pozwala przez dodanie nieograniczonej liczby użytkowników, członków zespołu zrobić i to! Ponadto dla każdego z użytkowników istnieje możliwość ustawienia opcji uprawnień. Tak więc w zespole mogą być Administratorzy lub członkowie zespołu. Możesz znaleźć członków zespołu za pomocą loginu, adresu e-mail lub po prostu zaprosić nowych użytkowników do QuintaDB, wysyłając im odpowiednią wiadomość.

Masz jakieś pytania? Proszę napisz do nas w każdej chwili. Nasz zespół obsługi klienta stara się jak najszybciej rozwiązać wszystkie trudności.