English Vlajka English Español Vlajka Español Deutsch Vlajka Deutsch Italiano Vlajka Italiano Polski Vlajka Polski Nederlands Vlajka Nederlands Português Vlajka Português Français Vlajka Français 中文 Vlajka 中文 日本語 Vlajka 日本語 हिन्दी Vlajka हिन्दी اللغة العربية Vlajka اللغة العربية Русский Vlajka Русский Українська Vlajka Українська עִברִית Vlajka עִברִית Ελληνικά Vlajka Ελληνικά Türk Vlajka Türk Latvietis Vlajka Latvietis Dansk Vlajka Dansk Norsk Vlajka Norsk Íslenska Vlajka Íslenska 한국어 Vlajka 한국어 Suomen Vlajka Suomen Gaeilge Vlajka Gaeilge Bahasa Melayu Vlajka Bahasa Melayu Svenska Vlajka Svenska Čeština Vlajka Čeština
Uživatel ikonaPřihlásit se
Čeština Vlajka Čeština

Přihlásit se

 

Tvůrce online databáze

 

Jednoduchý způsob, jak vytvořit a integrovat tabulku nebo webový formulář na web, blog nebo fórum

Quintadb je jednoduchý způsob vytvoření databáze. Abyste mohli s Quintadb pracovat, nemusíte znát žádný programovací jazyk ani webový framework. Vytvářejte, vytvářejte a přizpůsobujte formuláře několika kliknutími a vložte kód widgetu do svého fóra, blogu nebo webové stránky. Nabídka „Formuláře“ je místem, kde můžete vytvářet krásné formuláře. Sekce „Widgety“ je místo, kde můžete přizpůsobit své formuláře a získat pokyny, jak integrovat krásné formuláře do webových stránek.

Vytvořte databázi zdarma a online

Tento online nástroj představuje jednoduchý způsob vytváření, přizpůsobování a integrace webových formulářů a celých databází do webových stránek. Integrované webové formuláře umožňují získávat a ukládat data uživatelů, která se budou ukládat na serverech quintadb.com. Budete mít možnost třídit a prohledávat databáze. Tento snadno použitelný nástroj webové databáze také umožňuje ukládat databáze do počítače pomocí exportu do aplikace Excel.
Pro přizpůsobení vašich webových formulářů byla vytvořena nabídka „Widgety“, pomocí které můžete změnit velikost formuláře, zobrazit / skrýt pole a změnit nastavení barev tak, aby odpovídalo stylu vašeho webu nebo blogu. Také budete chtít použít funkci „Nahrát logo“ a přidat své logo do svých integrovaných formulářů.

Pokud chcete zahájit podnikání online, první věcí, kterou potřebujete, je získat uživatele, shromáždit jejich vstup a pravděpodobně sdílet jejich vstup. Máte dvě možnosti: najmout vývojáře nebo vyšetřovat a používat Quintadb. Ve většině případů je druhá cesta mnohem levnější a bude vyhovovat vašim potřebám.

Zvažte použití Quintadb, pokud pro svůj online obchod potřebujete vícestránkový web. Tuto výkonnou aplikaci použijte, pokud potřebujete web založený na formulářích, naše služba vás naučí, jak uspořádat databázi krok za krokem.

Pokud potřebujete internetový obchod pro svá data, potřebujete Quintadb. Můžete jej použít jako poznámkový blok, adresář, pracovní protokol a mnoha dalšími způsoby.

Quintadb vám může pomoci, pokud potřebujete formulář pro přihlášení uživatelů, nahrání jejich životopisů. Stačí se zaregistrovat, vytvořit formulář a vytvořit registrační formulář, přejít do nabídky Widgety, přizpůsobit formulář a integrovat ho do svého webu. Pár minut a jste na správné cestě.

Pokud chcete najít jednoduchý nástroj pro uložení hudby nebo videa, je tato služba tak flexibilní a umožňuje ji také!

Prozkoumejte svobodu. Vytvořte tolik formulářů a tabulek, kolik potřebujete

Pomocí této úžasné online databázové aplikace můžete vytvořit tolik formulářů, kolik potřebujete. Nabídka „Formuláře“ je integrovaný modul, který vám pomáhá vytvářet a spravovat formuláře. Možná budete chtít na svůj web přidat „Kontaktní formulář“, abyste mohli dostávat odpovědi od svých uživatelů. Na některých jiných stránkách vašeho webu možná budete potřebovat Seznam adresátů , kam se dostanete informace od uživatele: adresa, celé jméno, e-maily atd. Na svůj web můžete přidat databázi trhu pomocí Quintadb. A stále více a více formulářů zde není žádná omezení pro počet formulářů.

Neomezený počet polí formuláře

Z předchozí části víte, že „Form Maker“ umožňuje přidat libovolný počet formulářů. Do formuláře žádosti můžete také přidat libovolný počet polí. Pokud chcete, aby váš online trh obsahoval číslo produktu, obrázky produktu, ceny, barva jakékoli další informace, které můžete udělat bez omezení. Pomocí Quintadb je možné přidat pole Soubor a Obrázek. Můžete tedy požádat uživatele, aby nahráli soubory nebo obrázky, kolik potřebujete.

Importujte tolik záznamů, kolik potřebujete. Exportujte kdykoli

Takže jste vytvořili svůj projekt, víte, jak odesílat formuláře a přidávat pole. Dále můžete začít vyplňovat databázi pomocí modulu Záznamy. To vám však nemusí stačit. Chcete, aby vaši uživatelé mohli vyplnit vaše data. Budete muset použít nabídku „Widgety“, kde můžete přizpůsobit své formuláře a získat pokyny, jak vložit své formuláře a data na svůj vlastní web nebo blog.

Dostávejte e-mailová nebo SMS upozornění na odeslané nebo aktualizované záznamy

Pokud jste na svém webu zveřejnili například formulář účtu, jste na cestách. Musíte jen shromáždit vstupy uživatelů a budovat své podnikání pomocí Quintadb. Tato online databázová služba umožňuje libovolný počet odeslání bez omezení za měsíc. Neměli byste se tedy obávat, že se vám zobrazí zpráva „prosím, upgradujte a pokračujte ve shromažďování údajů“. Nikdy to neuvidíte, protože placený účet je zcela neomezený a nemáte žádná omezení.

Online úložiště

Quintadb má další skvělou funkci - pole souborů a obrázků. Můžete požádat své uživatele, aby odeslali všechny soubory, které potřebujete. Bez omezení velikosti souboru, počtu nahraných souborů. Svou domácí databázi si můžete ukládat online, abyste si mohli ukládat dokumenty, soubory, videa a obrázky online, protože Quintadb je nejlepší způsob, jak ukládat data online.

SMS a e-mailové zpravodaje. Uložit jako šablonu a znovu použít nebo naplánovat na jakýkoli den.

E-mailová oznámení jsou způsob, jak budete vědět, že byl odeslán váš html formulář. Můžete nastavit libovolný počet příjemců e-mailových oznámení. Počet e-mailů za měsíc není nijak omezen. Rychlý tip: „Quintadb můžete použít jako e-mailový server jako způsob, jak kontaktovat své přátele.“ Prozkoumejte funkce sami a najdete mnohem více.

Export do Excelu nebo PDF a tisk

Po vytvoření vaší online databáze a zahájení shromažďování údajů můžete tato data použít někde jinde. Funkce Exportovat do aplikace Excel umožňuje exportovat databázi do aplikace Excel. Můžete sbírat e-maily uživatelů a používat je pro vlastní předplatné e-mailů nebo e-mailový marketing.

Pozvěte své spolupracovníky s jinou úrovní přístupu ke společné správě dat

Pomocí widgetů můžete integrovat svůj tabulkový nebo webový formulář pro každého. Ale možná budete chtít pracovat se svými členy týmu s databází vytvořenou pomocí Quintadb. Týmový modul umožňuje přidat libovolný počet uživatelů, členů týmu a nastavit jim oprávnění. Mohou to být administrátoři nebo členové. Členy týmu můžete najít po přihlášení nebo e-mailu nebo je můžete pozvat do Quintadb. Spolupracujte se svými kolegy a budujte společně!