English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Přihlásit se
Čeština

Přihlásit se

 

Tvůrce online databáze


Tvůrce databáze QuintaDB je rozhodně nejjednodušší způsob, jak vytvořit online databáze. S uživatelsky přívětivými drag & drop nástroji a aplikacemi databáze QuintaDB můžete vytvářet online databáze jako profesionál, i když nevíte, jak je ihned kódovat a nasadit svým uživatelům. K instalaci a konfiguraci nepotřebujete žádný program ani servery k nákupu a podpoře. Tvůrce databáze QuintaDB umožňuje uživatelům vytvářet úžasné webové databáze a dodávat je velmi rychle. Pomůže vám vyhnout se takové bolesti hlavy, jako je nastavování serverů, nákup hostingu a konfigurace databází. Proces interakce s uživatelem a webové rozhraní jsou již předem nakonfigurovány.

Jak vytvořit online databázi?

Database Builder vám pomůže vytvořit pěknou databázovou aplikaci založenou na sběru dat, analýze dat a hlášení dat. Database Builder vám umožní sbírat jakýkoli typ dat a integrovat je do vašich vlastních CRM.

Snadné vytváření online databází QuintaDB

Online databázový systém velmi mění způsob práce s online databázemi a obchodními aplikacemi. Tvůrce databáze QuintaDB nabízí mimořádně skvělou, škálovatelnou a bezpečnou platformu pro vývoj a nasazování aplikací bez jakéhokoli programování. S tvůrcem databáze QuintaDB už nikdy nebudete muset přemýšlet o hardwaru. Databázová aplikace QuintaDB poskytuje nejlepší a snadné nástroje, které vám umožní soustředit se spíše na vytváření online databází než na infrastrukturu. Online databázi můžete vytvořit za pět minut a poté je ihned nasadit svým uživatelům.