English Vlajka English Español Vlajka Español Deutsch Vlajka Deutsch Italiano Vlajka Italiano Polski Vlajka Polski Nederlands Vlajka Nederlands Português Vlajka Português Français Vlajka Français 中文 Vlajka 中文 日本語 Vlajka 日本語 हिन्दी Vlajka हिन्दी اللغة العربية Vlajka اللغة العربية Русский Vlajka Русский Українська Vlajka Українська עִברִית Vlajka עִברִית Ελληνικά Vlajka Ελληνικά Türk Vlajka Türk Latvietis Vlajka Latvietis Dansk Vlajka Dansk Norsk Vlajka Norsk Íslenska Vlajka Íslenska 한국어 Vlajka 한국어 Suomen Vlajka Suomen Gaeilge Vlajka Gaeilge Bahasa Melayu Vlajka Bahasa Melayu Svenska Vlajka Svenska Čeština Vlajka Čeština
Uživatel ikonaPřihlásit se
Čeština Vlajka Čeština

Přihlásit se

 

Tvůrce online databáze


Tvůrce databáze QuintaDB je rozhodně nejjednodušší způsob, jak vytvořit online databáze. S uživatelsky přívětivými drag & drop nástroji a aplikacemi databáze QuintaDB můžete vytvářet online databáze jako profesionál, i když nevíte, jak je ihned kódovat a nasadit svým uživatelům. K instalaci a konfiguraci nepotřebujete žádný program ani servery k nákupu a podpoře. Tvůrce databáze QuintaDB umožňuje uživatelům vytvářet úžasné webové databáze a dodávat je velmi rychle. Pomůže vám vyhnout se takové bolesti hlavy, jako je nastavování serverů, nákup hostingu a konfigurace databází. Proces interakce s uživatelem a webové rozhraní jsou již předem nakonfigurovány.

Jak vytvořit online databázi?

Database Builder vám pomůže vytvořit pěknou databázovou aplikaci založenou na sběru dat, analýze dat a hlášení dat. Database Builder vám umožní sbírat jakýkoli typ dat a integrovat je do vašich vlastních CRM.

Snadné vytváření online databází QuintaDB

Online databázový systém velmi mění způsob práce s online databázemi a obchodními aplikacemi. Tvůrce databáze QuintaDB nabízí mimořádně skvělou, škálovatelnou a bezpečnou platformu pro vývoj a nasazování aplikací bez jakéhokoli programování. S tvůrcem databáze QuintaDB už nikdy nebudete muset přemýšlet o hardwaru. Databázová aplikace QuintaDB poskytuje nejlepší a snadné nástroje, které vám umožní soustředit se spíše na vytváření online databází než na infrastrukturu. Online databázi můžete vytvořit za pět minut a poté je ihned nasadit svým uživatelům.