English Flaga English Español Flaga Español Deutsch Flaga Deutsch Italiano Flaga Italiano Polski Flaga Polski Nederlands Flaga Nederlands Português Flaga Português Français Flaga Français 中文 Flaga 中文 日本語 Flaga 日本語 हिन्दी Flaga हिन्दी اللغة العربية Flaga اللغة العربية Русский Flaga Русский Українська Flaga Українська עִברִית Flaga עִברִית Ελληνικά Flaga Ελληνικά Türk Flaga Türk Latvietis Flaga Latvietis Dansk Flaga Dansk Norsk Flaga Norsk Íslenska Flaga Íslenska 한국어 Flaga 한국어 Suomen Flaga Suomen Gaeilge Flaga Gaeilge Bahasa Melayu Flaga Bahasa Melayu Svenska Flaga Svenska Čeština Flaga Čeština
Użytkownik IkonkaLogowanie
Polski Flaga Polski

Logowanie

 

Wsparcie QuintaDB

Zasady obsługi pomocy technicznej

Wszystkie informacje dotyczące pracy z usługą QuintaDB można znaleźć na stronie Podręcznika użytkownika i na naszym Blogu. Ale jeśli nie znalazłeś odpowiedzi lub masz pytania, zawsze jesteśmy gotowi zapewnić najlepsze wsparcie! Aby uniknąć dodatkowych pytań, zapoznaj się z regulaminem pomocy technicznej.

W usłudze istnieje kilka rodzajów wsparcia, które można uzyskać na stronie Wsparcie. Dostęp do konkretnego rodzaju wsparcia różni się w zależności od wybranego planu cenowego:

Temat (dostępne 24/7) – możesz utworzyć temat ze swoim pytaniem. Otrzymasz odpowiedź na e-mail, który podałeś na swoim koncie (jeśli nie otrzymałeś powiadomienia o odpowiedzi na temat, sprawdź folder "Spam" w swojej skrzynce pocztowej). Dostępne we wszystkich planach cenowych. Korzystając z planu Free masz dostęp do 5 wiadomości w tematach (w tym pytania, odpowiedzi i komentarze do postów na blogu).

Email (od poniedziałku do piątku od 6:00 do 18:00 GMT) – pomoc przez e-mail. Dostępne we wszystkich płatnych planach.

Czat (od poniedziałku do piątku od 6:00 do 18:00 GMT) – czat na Skypie. Dostępne we wszystkich płatnych planach.

Telefon (od poniedziałku do piątku od 6:00 do 15:00 GMT) – dzwoń przez Skype lub Google Meet. Dostępne w wersji Standard Express, Professional Express i Enterprise Express. Aby ustalić godzinę i datę rozmowy, musisz wcześniej wysłać do nas pytania oraz adres e-mail do komunikacji.

Osobisty menedżer - dostępne w Enterprise Express.

Poniższy schemat przedstawia dostępne rodzaje wsparcia w zależności od planu cenowego (kliknij na zdjęcie, aby powiększyć):

schemat przedstawia dostępne rodzaje

Możesz także poprosić innych użytkowników QuintaDB o pomoc i zadać pytanie w grupie telegramów QuintaDB — Społeczność.

Wybierz dogodny sposób kontaktu z nami. Zawsze chętnie pomożemy!