English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis
Logowanie
Polski

Logowanie

 

Tworzenie bazy danych online


Jak tworzyć formularze i bazy danych online odnośnie formularzy zamówienia, rejestracji i opinii


Odtąd do tworzenia formularzy internetowych nie jest wymagana znajomość języków programowania, wystarczy użyć QuintaDB, to jest najprostszy sposób zorganizowania procesu zbierania i analizy informacji na swojej stronie internetowej. Ten serwis pomoże w ciągu zaledwie  kilku minut, stworzyć formularz online o dowolnej złożoności, skonfigurować go, a następnie zainstalować na swojej witrynie.

Jakie formularze są tworzone za pomocą serwisu QuintaDB?

Formularzy internetowy są tworzony w celu zbierania danych od użytkowników. Stosując widgety QuintaDB, dość prosto jest zorganizować komunikację z użytkownikami bloga lub strony internetowej. Ponadto masz możliwość tworzenia modułów, takich jak formularz zamówienia online, Kontakt, Rejestracja i tak dalej. Rejestracja odwiedzających (która odbywa się w trybie online) dla określonego zdarzenia jest kolejnym przypadkiem korzystania z serwisu QuintaDB. Najprostszym rozwiązaniem do tworzenia wymienionych widgetów jest QuintaDB Designer. Po raz kolejny podkreślamy, że za pomocą tego narzędzia każdy użytkownik w ciągu kilku minut jest w stanie stworzyć formularz, dostosować go i osadzić we własnej witrynie. QuintaDB umożliwia gromadzenie i analizowanie danych. Tak więc bazy danych online są stosowane praktycznie na każdej stronie internetowej, na której są gromadzone, przechowywane oraz analizowane dane pochodzące od różnych użytkowników. Mianowicie:

Zalety korzystania z usługi QuintaDB podczas tworzenia formularzy internetowych

Kreator QuintaDB. Misją usługi jest pomoc użytkownikom w tworzeniu formularzy internetowych i baz danych bez znajomości PHP, HTML i innych technologii internetowych w ciągu kilku minut.

Już tysiące użytkowników na całym świecie tworzy formularze internetowe przy pomocy kreatora QuintaDB. Jest to wygodne i szybkie rozwiązanie. Na dzień dzisiejszy do dużo użytkowników w wielu krajach tworzy online formularze, korzystając z usług serwisu QuintaDB. Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo wygodne i szybkie. Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania na komputerze. Do pracy potrzebujemy, jak już powiedzieliśmy, przeglądarki i połączenia z Internetem. Proces zbierania, przechowywania i analizy otrzymanych danych jest kluczowym zadaniem serwisu. Musisz tylko określić dla siebie zadania, które zostały postawione przed tobą, a wszystkie inne problemy zostaw QuintaDB.