English Flaga English Español Flaga Español Deutsch Flaga Deutsch Italiano Flaga Italiano Polski Flaga Polski Nederlands Flaga Nederlands Português Flaga Português Français Flaga Français 中文 Flaga 中文 日本語 Flaga 日本語 हिन्दी Flaga हिन्दी اللغة العربية Flaga اللغة العربية Русский Flaga Русский Українська Flaga Українська עִברִית Flaga עִברִית Ελληνικά Flaga Ελληνικά Türk Flaga Türk Latvietis Flaga Latvietis Dansk Flaga Dansk Norsk Flaga Norsk Íslenska Flaga Íslenska 한국어 Flaga 한국어 Suomen Flaga Suomen Gaeilge Flaga Gaeilge Bahasa Melayu Flaga Bahasa Melayu Svenska Flaga Svenska Čeština Flaga Čeština
Użytkownik IkonkaLogowanie
Polski Flaga Polski

Logowanie

 

Kreator formularzy online

 

Jak tworzyć formularze i bazy danych online odnośnie formularzy zamówienia, rejestracji i opinii


Odtąd do tworzenia formularzy internetowych nie jest wymagana znajomość języków programowania, wystarczy użyć QuintaDB, to jest najprostszy sposób zorganizowania procesu zbierania i analizy informacji na swojej stronie internetowej. Ten serwis pomoże w ciągu zaledwie  kilku minut, stworzyć formularz online o dowolnej złożoności, skonfigurować go, a następnie zainstalować na swojej witrynie.

Jakie formularze są tworzone za pomocą serwisu QuintaDB?

Formularzy internetowy są tworzony w celu zbierania danych od użytkowników. Stosując widgety QuintaDB, dość prosto jest zorganizować komunikację z użytkownikami bloga lub strony internetowej. Ponadto masz możliwość tworzenia modułów, takich jak formularz zamówienia online, Kontakt, Rejestracja i tak dalej. Rejestracja odwiedzających (która odbywa się w trybie online) dla określonego zdarzenia jest kolejnym przypadkiem korzystania z serwisu QuintaDB. Najprostszym rozwiązaniem do tworzenia wymienionych widgetów jest QuintaDB Designer. Po raz kolejny podkreślamy, że za pomocą tego narzędzia każdy użytkownik w ciągu kilku minut jest w stanie stworzyć formularz, dostosować go i osadzić we własnej witrynie. QuintaDB umożliwia gromadzenie i analizowanie danych. Tak więc bazy danych online są stosowane praktycznie na każdej stronie internetowej, na której są gromadzone, przechowywane oraz analizowane dane pochodzące od różnych użytkowników. Mianowicie:

Zalety korzystania z usługi QuintaDB podczas tworzenia formularzy internetowych

Kreator QuintaDB. Misją usługi jest pomoc użytkownikom w tworzeniu formularzy internetowych i baz danych bez znajomości PHP, HTML i innych technologii internetowych w ciągu kilku minut.

Już tysiące użytkowników na całym świecie tworzy formularze internetowe przy pomocy kreatora QuintaDB. Jest to wygodne i szybkie rozwiązanie. Na dzień dzisiejszy do dużo użytkowników w wielu krajach tworzy online formularze, korzystając z usług serwisu QuintaDB. Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo wygodne i szybkie. Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania na komputerze. Do pracy potrzebujemy, jak już powiedzieliśmy, przeglądarki i połączenia z Internetem. Proces zbierania, przechowywania i analizy otrzymanych danych jest kluczowym zadaniem serwisu. Musisz tylko określić dla siebie zadania, które zostały postawione przed tobą, a wszystkie inne problemy zostaw QuintaDB.