English Flaga English Español Flaga Español Deutsch Flaga Deutsch Italiano Flaga Italiano Polski Flaga Polski Nederlands Flaga Nederlands Português Flaga Português Français Flaga Français 中文 Flaga 中文 日本語 Flaga 日本語 हिन्दी Flaga हिन्दी اللغة العربية Flaga اللغة العربية Русский Flaga Русский Українська Flaga Українська עִברִית Flaga עִברִית Ελληνικά Flaga Ελληνικά Türk Flaga Türk Latvietis Flaga Latvietis Dansk Flaga Dansk Norsk Flaga Norsk Íslenska Flaga Íslenska 한국어 Flaga 한국어 Suomen Flaga Suomen Gaeilge Flaga Gaeilge Bahasa Melayu Flaga Bahasa Melayu Svenska Flaga Svenska Čeština Flaga Čeština
Użytkownik IkonkaLogowanie
Polski Flaga Polski

Logowanie

 

QuintaDB-serwis do tworzenia baz danych i CRM w chmurze

no_image

Jego celem jest tworzenie, rozwijanie i wzmacnianie relacji z klientami, zwiększenie korzyści dla klienta, zwiększenie zysków korporacyjnych, a tym samym maksymalny dochód dla inwestorów.

HANDBOOK OF CRM: Achieving Excellence in Customer Management (Adrian Payne)

CRM

CRM to skrót od Customer Relationship Management (System zarządzania relacjami z klientami) - podstawową potrzebą stworzenia takiego systemu jest pozyskiwanie nowych klientów i rozszerzenie relacji z nimi.

QuintaDB to online usługa, która koncentruje się przede wszystkim na zarządzaniu biznesem. Stwórz system CRM dla swojej firmy bez angażowania specjalistów zewnętrznych.

Jakikolwiek biznes zaczyna się od klientów, a każdy system CRM z bazy danych. Na dzisiaj wielu użytkowników w różnych krajach świata tworzą bazy danych, korzystając z usług QuintaDB. Ponieważ jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie. Plusem serwisu jest wysoka odporność na uszkodzenia, nieograniczona ilość danych, dostęp do bazy danych w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie.

Tworząc bazę klientów, możesz zidentyfikować najcenniejsze z klientów, przeanalizować podejście i przyciągnąć nowych klientów oraz partnerów. 

Zautomatyzuj procesy biznesowe, takie jak planowanie sprzedaży, obieg dokumentów, wykonywanie planów i wiele innych. Aby osiągnąć te cele, do Państwa dyspozycji Moduły: Zespół, Wykresy, Kalendarze, Mapy, Pliki.

Portal Klienta

Portal Klienta zasługuje na szczególną uwagę. Dostępność tego modułu stała się dla wielu użytkowników czynnikiem decydującym dla wyboru QuintaDB.

Portal Klienta w QuintaDB to świetny sposób dla firmy lub organizacji, aby umożliwić klientom logowanie się do dedykowanego wewnętrznego portalu internetowego. I uzyskać dostęp do ograniczonych danych z różnymi uprawnieniami dostępu. Dla użytkownika nie ma potrzeby tworzenia własnych mechanizmów uwierzytelniania i bezpieczeństwa, wszystko jest już w Portalu Klienta QuintaDB.

Klienci mogą zalogować się do portalu i uzyskać dostęp do otwartych modułów (tabel, raportów, formularzy, wykresów, map, kalendarzy i plików) oraz dodać dane. Portal Klienta stanowi doskonałą możliwość do stworzenia aplikacji, która w pełni brandowana pod firmę klienta.

Kreator online formularze

Każdy nowoczesny online biznes powinien dysponować się formularzem internetowym, aby przyciągnąć nowych klientów oraz zbierać dane. Projektant formularzy QuintaDB jest prosty i intuicyjny dla użytkownika. Nowe możliwości pozwalają w wygodny i lekki sposób pozycjonowania pól na formularzu. Za pomocą Drag and Drop użytkownik może łatwo umieścić wiele pól w jednym wierszu, zmienić kolejność, a także przenieść je pionowo. Mnóstwo typów pól, możliwość łączenia formularzy i tabel, dynamiczne reguły i wiele innych przydatnych funkcji umożliwia tworzenie formularzy internetowych o dowolnej złożoności. Swoje formularze i tabele użytkownik może zintegrować w formie widgetów na stronach internetowych i CMS.

Bezpieczeństwo

Proces gromadzenia i przechowywania otrzymanych danych jest kluczowym zadaniem serwisu. Nasze serwery znajdują się w bezpiecznym środowisku. Aby zapobiec włamaniom i dostępowi z zewnątrz, stosujemy standardowe szyfrowanie i inne środki. Wszystkie dane znajdujące się na naszych serwerach są regularnie archiwizowane w przypadku nagłej utraty informacji.

Przystępne ceny dla każdej firmy

FREE

QuintaDB FREE Plan Taryfowy Ikonka

3 użytkowników
2 000 rekordów
3 GB plików

 • STANDARD
  €14.99
  1 Miesiąc

 • STANDARD
  €10.0
  6 Miesięcy

 • STANDARD
  €8.33
  12 Miesięcy

 • STANDARD
  €699.93
  Na zawsze

QuintaDB STANDARD Plan Taryfowy Ikonka

100 użytkowników
6 000 rekordów
6 GB plików

 • PROFESSIONAL
  €19.99
  1 Miesiąc

 • PROFESSIONAL
  €15.0
  6 Miesięcy

 • PROFESSIONAL
  €10.83
  12 Miesięcy

 • PROFESSIONAL
  €909.93
  Na zawsze

QuintaDB PROFESSIONAL Plan Taryfowy Ikonka

150 użytkowników
10 000 rekordów
12 GB plików

 • ENTERPRISE
  €29.99
  1 Miesiąc

 • ENTERPRISE
  €20.0
  6 Miesięcy

 • ENTERPRISE
  €16.67
  12 Miesięcy

 • ENTERPRISE
  €1399.93
  Na zawsze

QuintaDB ENTERPRISE Plan Taryfowy Ikonka

200 użytkowników
50 000 rekordów
25 GB plików

 • STANDARD EXPRESS
  €64.98
  1 Miesiąc

 • STANDARD EXPRESS
  €49.98
  6 Miesięcy

 • STANDARD EXPRESS
  €41.67
  12 Miesięcy

 • STANDARD EXPRESS
  €3499.86
  Na zawsze

QuintaDB STANDARD EXPRESS Plan Taryfowy Ikonka

Bez ograniczeń użytkowników
65 000 rekordów
40 GB plików

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €134.99
  1 Miesiąc

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €99.99
  6 Miesięcy

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €83.33
  12 Miesięcy

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €6999.93
  Na zawsze

QuintaDB PROFESSIONAL EXPRESS Plan Taryfowy Ikonka

Bez ograniczeń użytkowników
100 000 rekordów
100 GB plików

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €195.99
  1 Miesiąc

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €149.99
  6 Miesięcy

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €125.0
  12 Miesięcy

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €10499.93
  Na zawsze

Bez ograniczeń: form

1 000 000 rekordów

200 GB plików

Integracje płatności

Bez ograniczeń: Pól w formularzach

Nieograniczona liczba osób w zespole

400 000 API połączeń

400 000 e-mail wiadomości

Bez linka QuintaDB w widżetach

Zaplanowane kopie zapasowe, eksporty i biuletyny

Obsługa klienta

Bez ograniczeń: użytkowników portali

Bez ograniczeń: zasady dla pól i formatowanie

Bez ograniczeń: działania pod warunkiem

Bez ograniczeń: eksport rekordów

Bez ograniczeń: Webhooks

Bez ograniczeń: ilość map, kalendarzy, portali