Logowanie
Polski

Logowanie

 

QuintaDB-serwis do tworzenia baz danych i CRM w chmurze


Jego celem jest tworzenie, rozwijanie i wzmacnianie relacji z klientami, zwiększenie korzyści dla klienta, zwiększenie zysków korporacyjnych, a tym samym maksymalny dochód dla inwestorów.

HANDBOOK OF CRM: Achieving Excellence in Customer Management (Adrian Payne)

CRM

CRM to skrót od Customer Relationship Management (System zarządzania relacjami z klientami) - podstawową potrzebą stworzenia takiego systemu jest pozyskiwanie nowych klientów i rozszerzenie relacji z nimi.

QuintaDB to online usługa, która koncentruje się przede wszystkim na zarządzaniu biznesem. Stwórz system CRM dla swojej firmy bez angażowania specjalistów zewnętrznych.

Jakikolwiek biznes zaczyna się od klientów, a każdy system CRM z bazy danych. Na dzisiaj wielu użytkowników w różnych krajach świata tworzą bazy danych, korzystając z usług QuintaDB. Ponieważ jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie. Plusem serwisu jest wysoka odporność na uszkodzenia, nieograniczona ilość danych, dostęp do bazy danych w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie.

Tworząc bazę klientów, możesz zidentyfikować najcenniejsze z klientów, przeanalizować podejście i przyciągnąć nowych klientów oraz partnerów. 

Zautomatyzuj procesy biznesowe, takie jak planowanie sprzedaży, obieg dokumentów, wykonywanie planów i wiele innych. Aby osiągnąć te cele, do Państwa dyspozycji Moduły: Zespół, Wykresy, Kalendarze, Mapy, Pliki.

Wykresy

Kalendarze

Mapy

Pliki

Portal Klienta

Portal Klienta zasługuje na szczególną uwagę. Dostępność tego modułu stała się dla wielu użytkowników czynnikiem decydującym dla wyboru QuintaDB.

Portal Klienta w QuintaDB to świetny sposób dla firmy lub organizacji, aby umożliwić klientom logowanie się do dedykowanego wewnętrznego portalu internetowego. I uzyskać dostęp do ograniczonych danych z różnymi uprawnieniami dostępu. Dla użytkownika nie ma potrzeby tworzenia własnych mechanizmów uwierzytelniania i bezpieczeństwa, wszystko jest już w Portalu Klienta QuintaDB.

Klienci mogą zalogować się do portalu i uzyskać dostęp do otwartych modułów (tabel, raportów, formularzy, wykresów, map, kalendarzy i plików) oraz dodać dane. Portal Klienta stanowi doskonałą możliwość do stworzenia aplikacji, która w pełni brandowana pod firmę klienta.

Kreator online formularze

Każdy nowoczesny online biznes powinien dysponować się formularzem internetowym, aby przyciągnąć nowych klientów oraz zbierać dane. Projektant formularzy QuintaDB jest prosty i intuicyjny dla użytkownika. Nowe możliwości pozwalają w wygodny i lekki sposób pozycjonowania pól na formularzu. Za pomocą Drag and Drop użytkownik może łatwo umieścić wiele pól w jednym wierszu, zmienić kolejność, a także przenieść je pionowo. Mnóstwo typów pól, możliwość łączenia formularzy i tabel, dynamiczne reguły i wiele innych przydatnych funkcji umożliwia tworzenie formularzy internetowych o dowolnej złożoności. Swoje formularze i tabele użytkownik może zintegrować w formie widgetów na stronach internetowych i CMS.

Bezpieczeństwo

Proces gromadzenia i przechowywania otrzymanych danych jest kluczowym zadaniem serwisu. Nasze serwery znajdują się w bezpiecznym środowisku. Aby zapobiec włamaniom i dostępowi z zewnątrz, stosujemy standardowe szyfrowanie i inne środki. Wszystkie dane znajdujące się na naszych serwerach są regularnie archiwizowane w przypadku nagłej utraty informacji.

Przystępne ceny dla każdej firmy

FREE

5 użytkowników
2 000 rekordów
3 GB plików

 • STANDARD
  $7.95
  1 Miesiąc

 • STANDARD
  $4.95
  6 Miesięcy

 • STANDARD
  $4.16
  12 Miesięcy

5 użytkowników
6 000 rekordów
6 GB plików

 • PROFESSIONAL
  $14.96
  1 Miesiąc

 • PROFESSIONAL
  $9.96
  6 Miesięcy

 • PROFESSIONAL
  $8.33
  12 Miesięcy

10 użytkowników
10 000 rekordów
12 GB plików

 • ENTERPRISE
  $21.97
  1 Miesiąc

 • ENTERPRISE
  $14.97
  6 Miesięcy

 • ENTERPRISE
  $12.5
  12 Miesięcy

30 użytkowników
50 000 rekordów
25 GB plików

 • STANDARD EXPRESS
  $64.98
  1 Miesiąc

 • STANDARD EXPRESS
  $49.98
  6 Miesięcy

 • STANDARD EXPRESS
  $41.67
  12 Miesięcy

bez ograniczeń użytkowników
65 000 rekordów
40 GB plików

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  $134.99
  1 Miesiąc

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  $99.99
  6 Miesięcy

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  $83.33
  12 Miesięcy

bez ograniczeń użytkowników
100 000 rekordów
100 GB plików

 • ENTERPRISE EXPRESS
  $199.99
  1 Miesiąc

 • ENTERPRISE EXPRESS
  $149.99
  6 Miesięcy

 • ENTERPRISE EXPRESS
  $125.0
  12 Miesięcy

bez ograniczeń form

1 000 000 rekordów

200 GB plików

bez ograniczeń Pól w formularzach

Nieograniczona liczba osób w zespole

400 000 API połączeń

400 000 e-mail wiadomości

Bez linka QuintaDB w widżetach

Zautomatyzować eksport i newsletter

Obsługa klienta

bez ograniczeń użytkowników portali

bez ograniczeń zasady dla pól i formatowanie

bez ograniczeń działania pod warunkiem

bez ograniczeń eksport rekordów

bez ograniczeń ilość map, kalendarzy, portali