English Flaga English Español Flaga Español Deutsch Flaga Deutsch Italiano Flaga Italiano Polski Flaga Polski Nederlands Flaga Nederlands Português Flaga Português Français Flaga Français 中文 Flaga 中文 日本語 Flaga 日本語 हिन्दी Flaga हिन्दी اللغة العربية Flaga اللغة العربية Русский Flaga Русский Українська Flaga Українська עִברִית Flaga עִברִית Ελληνικά Flaga Ελληνικά Türk Flaga Türk Latvietis Flaga Latvietis Dansk Flaga Dansk Norsk Flaga Norsk Íslenska Flaga Íslenska 한국어 Flaga 한국어 Suomen Flaga Suomen Gaeilge Flaga Gaeilge Bahasa Melayu Flaga Bahasa Melayu Svenska Flaga Svenska Čeština Flaga Čeština
Użytkownik IkonkaLogowanie
Polski Flaga Polski

Logowanie

 

           FAQ           

Często zadawane pytaniaCo to jest QuintaDB?

QuintaDB to online serwis, który zbiera w sobie (symbioz) dużą ilość funkcji, które mogą znacznie uprościć życie w Internecie zarówno zwykłej gospodyni domowej, jak i właścicielom różnych firm. Tak, za pomocą QuintaDB są łatwo tworzone:

formularze internetowe o dowolnej złożoności, w tym formularze z przejściami warunkowymi (formularz opinii, ankiety online, rejestracja na wydarzenie i inne); relacyjne bazy danych, które zdalnie przechowują informacje dodane za pomocą utworzonych w poprzednim kroku formularzy internetowych; Systemy CRM; widżety (raporty, mapy, wykresy, kalendarze); E-mail i wiadomości SMS; dedykowany wewnętrzny portal internetowy dla użytkowników.

Co może być przydatne w tej usłudze?

Jesteśmy przekonani, że formularze online - jest wprowadzeniem do procesu tworzenia przydatnych zasobów w Internecie. Co więcej, praktyka pokazuje, że najskuteczniejszym mechanizmem zbierania danych od użytkowników są formularze internetowe. Trudność polega na tym, że tworzenie dowolnej formy online za pomocą standardowych narzędzi jest niezwykle trudne i wymaga niepotrzebnego wysiłku i kosztów materialnych.

Proces tworzenia formularza, struktur bazy danych i skryptów,niezbędnych do pracy formularza online, jest dość skomplikowany, ale można go znacznie uprościć. Korzystając ze standardowych narzędzi do tworzenia formularzy spędzisz co najmniej kilka dni, a nawet tygodni, oraz wydasz duże pieniędzy, które pójdą do płacenia programistom. Korzystając z naszych usług, unikniesz konieczności wykonywania skomplikowanej pracy opisanej powyżej (zrobiliśmy już wszystko za Ciebie!), i uzyskać gotowy wynik na wyjściu.

Jak długo istnieje serwis QuintaDB?

Od 2008 r.

Jak długo projekt będzie istnieć?

Serwis QuintaDB działa od 12 lat, a plany jego rozwoju są przepisywane na kilka lat wcześniej. Ponadto jesteśmy odpowiedzialni za tysiące naszych klientów, z których każdy może liczyć na maksymalne wsparcie.

Czy podczas instalowania formularza klienta utworzonego za pomocą QuintaDB można mieć pewność co do niezawodności systemu?

Nie musisz stresować się i się martwić. Zachęcamy do polecania naszych usług swoim klientom, umieszczania na stronach ich witryny naszych formularzy i internetowych baz danych. Ze swojej strony gwarantujemy stabilność systemu i całodobowe wsparcie.

Nie ma możliwości przeniesienia PHP na swoją stronę i nie będzie?

PHP? Pracujemy, aby upewnić się, że użytkownik nawet nie będzie wspominać o tym języku programowania. To prawda, że opracowaliśmy API, które daje możliwość korzystania z PHP, ale wyłącznie po stronie klienta.

Co mogę utworzyć z QuintaDB?

Łatwiej będzie powiedzieć o tym, czego nie możesz stworzyć. Nasz serwis jest najbardziej elastyczny i zapewnia użytkownikom możliwość tworzenia praktycznie jakąkolwiek bazę danych online.

Wystarczy spojrzeć na listę możliwości:
• zarządzanie sprzedażą i zakupami;
• kontakty i zarządzanie personelem;
• zarządzanie projektem;
• planowanie zdarzeń;
• tabele tymczasowe;
• rekordy życiowe;
• zarządzanie harmonogramem pracy;
• ankiety i testy;
• analiza statystyczna;
• zarządzanie informacjami ogólnymi;
• tworzenie wiadomości e-mail i SMS.

Co mogę zbudować z QuintaDB?

Poniżej znajduje się krótka lista przykładów, które pozwolą Ci zorientować się w elastyczności QuintaDB:

• formularz kontaktowy;
• lista mailingów;
• ankieta;
• formularz pracodawcy;
• formularze rejestracyjne sklepu internetowego;
• kalendarz wydarzeń;
• zarządzanie finansami;
• zarządzanie klientami;
• zarządzanie błędami;
• zaproszenia na imprezy;
• zamówienie online;
• planowanie ślubu;
• Książka Adresowa;
• planowanie budżetu rodzinnego;
• harmonogram lekcji;
• dziennik osobisty;
• testy / ankiety;
• kolekcja mediów.

Ponadto możesz zajrzeć do sekcji artykułu i zapoznać się z przykładami najpopularniejszych formularzy utworzonych w QuintaDB. Tam można znaleźć krok po kroku opis procesu tworzenia każdego formularza online i osadzanie całych baz danych w witrynach.

Czy Mogę dodać formularze wykonane w QuintaDB do własnej witryny?

Tak, zapewniamy prosty kod do kopiowania / wklejania dla tych, którzy chcą osadzić swoje formularze we własnych witrynach. Dane i interfejs administratora pozostają na naszych serwerach, aby je zarządzić, musisz zalogować się do QuintaDB. W tym samym czasie formularze na twojej stronie internetowej będą wyglądać tak, jakby były twoje i są hostowane przez Ciebie.

Czy właściwym wyborem dla mnie będzie QuintaDB?

Jedynym i naprawdę odpowiednim sposobem, aby dowiedzieć się, czy QuintaDB jest dobrym wyborem dla ciebie, jest utworzenie DARMOWEGO konta i wypróbowanie systemu w procesie. Zwykle, aby uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, użytkownik spędza nie więcej niż 5 minut. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, skontaktuj się z nami.

Czy QuintaDB jest bezpieczny?

Zespół programistów dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo danych. Kopiujemy informacje w biurze i w centrach danych.

Dlaczego nie mam aktywnego wyszukiwania?

Wyszukiwanie może nie być aktywne z powodu wyłączenia plików cookie.

Czy użytkownicy mają jakiekolwiek długoterminowe zobowiązania?

Nie. Po utworzeniu konta możesz usunąć swoje dane i wylogować się w dowolnym momencie. Nie masz nic wspólnego z systemem, nie będzie żadnych pytań.

Jak długo QuintaDB przechowuje moje informacje?

System QuintaDB będzie przechowywać Twoje dane, dopóki nie usuniesz swojego konta. W momencie usunięcia rekordu z bazy danych lub konta, informacje są usuwane z naszych serwerów.

Czy ktoś inny niż ja może uzyskać dostęp do moich danych, formularzy i baz danych?

Tak więc, na Twoją prośbę, możesz zapewnić dostęp do informacji innym użytkownikom. Aby poznać szczegóły, zapoznaj się z funkcjami konstruktora formularzy i widżetów oraz modułu polecenie. Możesz otworzyć dostęp do swoich danych wszystkim użytkownikom sieci, możesz pozwolić, aby informacje były widoczne tylko dla niektórych użytkowników, lub nie udostępniać nikomu.

Czy Mogę dodać bazy danych wykonane w QuintaDB do mojej witryny?

Tak więc, dla wszystkich, którzy chcą osadzić swoje formularze internetowe i bazy danych na stronie, zapewniamy kod, który należy po prostu wkleić na żądanej stronie. Dane i interfejs administratora pozostają na naszych serwerach, a do zarządzania informacjami należy zalogować się do QuintaDB. Dzięki temu formularze i inne moduły wbudowane w Twoją witrynę będą wyglądać tak, jakby były przechowywane na twoim własnym serwerze.

Jak Mogę uzyskać dane zebrane przez moje formularze?

Za pomocą funkcji "Eksportuj do programu Excel i PDF".

Czy ktoś może zobaczyć moje dane?

Tak, jeżeli chcesz. Twoje dane będą dostępne dla innych tylko wtedy, gdy umieścisz całą bazę danych w swojej witrynie. Ponadto informacje będą dostępne również dla osób posiadających wcześniej określone prawa zaproponowane w module "Zespół".

Co zrobić z danymi przesyłanymi przez sieć? Czy to jest bezpiecznie?

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swoich danych, aby nie wpadły one w ręce przestępców, musisz użyć bezpiecznego połączenia, protokoły którego gwarantują ochronę przed przechwyceniem informacji podczas ich przesyłania.

Jak bezpieczne są serwer QuintaDB?

Nasze serwery znajdują się w bezpiecznym środowisku. Aby zapobiec włamaniom i dostępowi z zewnątrz, stosujemy standardowe szyfrowanie i inne środki zabezpieczenia.

Tylko pracownicy QuintaDB mają dostęp do serwerów, na których przechowywane są Twoje informacje. W przypadku, gdy otrzymamy od Ciebie prośbę o pomoc lub znajdziemy błędy w działaniu systemu, wtedy też mamy dostęp do Twoich danych.

Tylko pracownicy QuintaDB mają dostęp do serwerów, na których przechowywane są Twoje informacje. W przypadku, gdy otrzymamy od Ciebie prośbę o pomoc lub znajdziemy błędy w działaniu systemu, wtedy też mamy dostęp do Twoich danych.

Co stanie się z danymi, jeśli przestanę korzystać z QuintaDB?

Możesz wyeksportować dane do programu Excel i jeśli chcesz przenieść je gdzieś lub zapisać na swoich serwerach. Po usunięciu konta usuniemy wszystkie Twoje informacje z naszych serwerów, zostaną one usunięte ze wszystkich archiwów.

Nie usuwaj swojego konta, dopóki nie będziesz mieć pewności, że jesteś gotowy, aby natychmiast stracić wszystkie swoje dane.

Czy istnieje wersja pudełkowa (samodzielne oprogramowanie) QuintaDB?

Nie. Jest tylko usługa w chmurze na QuintaDB.com

Polityka bezpieczeństwa mojej firmy nie pozwala na przechowywanie danych poza biurem. Czy możesz nam pomóc?

Nie oferujemy wersji QuintaDB dla biura, ponieważ koncentrujemy się na zapewnieniu lepszego hostingu, którego tylko możemy zaoferować. Jeśli Twoja firma ma ograniczenia dotyczące przechowywania danych na zewnętrznych serwerach, napisz do nas, a my zobaczymy, czy możemy znaleźć alternatywne rozwiązanie.

Skończyło mi się limit rekordów/pól/reguł/e-mail / api połączeń. Co mam zrobić?

Możesz przejść do następnej taryfy. Aby to zrobić, kliknij przycisk "Upgrade" na stronie płatności i statystyki. Po dokonaniu płatności system automatycznie wszystko ustawie.

Czy Mogę kupić dodatkowe wpisy/e-mail / api połączenia bez zmiany planu taryfowego?

Zakup dodatkowych zasobów dostępny tylko dla planu taryfowego Business Unlim.

W czym mogę pomóc?

Będziemy wdzięczni, jeśli zostawisz swoją szczerą opinię na temat usługi na którejkolwiek z tych stron:
getapp.com
capterra.com