English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Přihlásit se
Čeština

Přihlásit se

 

E-mailové zpravodaje

Pokud máte online databázi, která obsahuje sloupec e-mail, pravděpodobně budete chtít na tento e-mail zasílat e-mailový zpravodaj. Stejně jako v tomto e-mailu použijte některá data z databáze, například sloupec Název. Nyní je to možné v e-mailovém zpravodaji QuintaDB

E-mailový zpravodaj můžete vytvořit a dokonce naplánovat přímo v QuintaDB. Pokud máte ve svém webovém formuláři pole E-mail a v databázi jste shromáždili nějaké e-maily, můžete je začít používat.

Nabídka „E-mailový zpravodaj“ najdete v modulu „Zpravodaje“. Vezměte prosím na vědomí, že můžete také zasílat e-mailové zpravodaje ze stránky Záznamy. Vyberte některé záznamy a klikněte na nabídku Akce. Uvidíte odkaz „E-mailový zpravodaj“.

Než kliknete na tlačítko E-mailový zpravodaj, musíte vybrat alespoň jeden záznam. Abyste mohli tuto funkci používat, nezapomeňte do formuláře přidat pole pro e-mail. To lze provést na stránce Fields.

Jakmile jste na stránce E-mailový zpravodaj, můžete začít vytvářet svůj e-mail.

Sloupec e-mailu nebo Vlastníci záznamu: vyberte sloupec databáze, který obsahuje e-maily, na které za chvíli odešlete e-mail. Nebo vyberte možnost „Záznam vlastníků“.

Předmět: vyberte popisný e-mail

Text: zadejte text svého e-mailu. Tento text můžete formátovat pomocí editoru jako Word. Můžete také vložit data z databáze pomocí | Název sloupce | formát. Můžete například zadat „Ahoj | Uživatelské jméno |“. Kde uživatelské jméno je to pole ve vašem formuláři (sloupec databáze).

Od: pomocí této možnosti můžete zajistit, aby se uživateli místo QuintaDB zobrazil název vaší nebo vaší společnosti

Odpovědět: toto je e-mail, na který může uživatel odpovědět

Nastavení e-mailu s novinkami můžete uložit jako šablonu. Tímto způsobem nebudete muset vyplňovat všechna pole pokaždé, když budete chtít odeslat e-mail. Šablonu můžete načíst pomocí rozbalovací nabídky v dolní části formuláře.

Všimněte si prosím také odkazu ve spodní části stránky Statistika. Tento odkaz vám umožní zobrazit základní statistiku využití zpravodaje. Můžete vidět datum, předmět a počet odeslaných e-mailů a také celkový počet e-mailů.

Jak si všimnete, neumožňujeme posílat více než 200 e-mailů za čas. To je důvod, proč vám používání e-mailových šablon ušetří spoustu času při odesílání e-mailů více než 200 uživatelům.

Doufám, že pro vás bude funkce e-mailu s naším zpravodaje databáze užitečná!

 

Přečtěte si zde o zpravodajech SMS.


Prosím, přihlaste se do QuintaDB, abyste mohli psát komentáře
Sdílejte diskusi na sociálních sítích: