English Bayrak English Español Bayrak Español Deutsch Bayrak Deutsch Italiano Bayrak Italiano Polski Bayrak Polski Nederlands Bayrak Nederlands Português Bayrak Português Français Bayrak Français 中文 Bayrak 中文 日本語 Bayrak 日本語 हिन्दी Bayrak हिन्दी اللغة العربية Bayrak اللغة العربية Русский Bayrak Русский Українська Bayrak Українська עִברִית Bayrak עִברִית Ελληνικά Bayrak Ελληνικά Türk Bayrak Türk Latvietis Bayrak Latvietis Dansk Bayrak Dansk Norsk Bayrak Norsk Íslenska Bayrak Íslenska 한국어 Bayrak 한국어 Suomen Bayrak Suomen Gaeilge Bayrak Gaeilge Bahasa Melayu Bayrak Bahasa Melayu Svenska Bayrak Svenska Čeština Bayrak Čeština
Kullanıcı SimgeGiriş
Türk Bayrak Türk

Giriş

 

Ortaklık Programı

QuintaDB'yi önererek %25'e varan oranda kâr elde edin

Size ortaklık programımızı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

QuintaDB bir web hizmetidir (SaaS), yani kullanıcılarımız her zaman hizmet için ödeme yapar ve aboneliği fiyatlandırma planına kadar genişletir.

Buna göre, bir ortaklık programının parçası olarak bir müşteriyi bize yönlendirirseniz, müşteri hizmet için ödeme yaptığı sürece komisyonlarınızı tekrar tekrar %25'ten alırsınız.

Bu saf pasif gelirdir.

Nasıl başlanır:

1. 'Hesap' menüsünü açın ve 'Ortaklık programı' bağlantısını tıklayın.

2. Program kurallarımızı okuyun ve kabul edin

3. Benzersiz bağlantınız kullanıma hazır. Sadece potansiyel QuintaDB kullanıcılarıyla paylaşın.

4. Tüm tıklamaları, kayıtları ve ödemeleri göreceksiniz. Sadece para çekme talebinde bulunduğunuzdan emin olun, size ödülünüzü göndermekten memnuniyet duyarız.

İşiniz için teşekkür ederim!