English Bayrak English Español Bayrak Español Deutsch Bayrak Deutsch Italiano Bayrak Italiano Polski Bayrak Polski Nederlands Bayrak Nederlands Português Bayrak Português Français Bayrak Français 中文 Bayrak 中文 日本語 Bayrak 日本語 हिन्दी Bayrak हिन्दी اللغة العربية Bayrak اللغة العربية Русский Bayrak Русский Українська Bayrak Українська עִברִית Bayrak עִברִית Ελληνικά Bayrak Ελληνικά Türk Bayrak Türk Latvietis Bayrak Latvietis Dansk Bayrak Dansk Norsk Bayrak Norsk Íslenska Bayrak Íslenska 한국어 Bayrak 한국어 Suomen Bayrak Suomen Gaeilge Bayrak Gaeilge Bahasa Melayu Bayrak Bahasa Melayu Svenska Bayrak Svenska Čeština Bayrak Čeština
Kullanıcı SimgeGiriş
Türk Bayrak Türk

Giriş

 

QuintaDB - veritabanları ve CRM oluşturmak için en iyi bulut hizmeti

no_image

Yakın zamanda 'müşteri yönetimi' olarak da adlandırılan CRM, müşteri değerini ve kurumsal karlılığı artırmak ve böylelikle hissedar değerini en üst düzeye çıkarmak için dikkatle hedeflenen müşterilerle ilişkiler oluşturmayı, geliştirmeyi ve geliştirmeyi amaçlayan bir iş yaklaşımıdır.

CRM EL KİTABI: Müşteri Yönetiminde Mükemmelliğe Ulaşmak (Adrian Payne)

CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi & nbsp; bir kuruluşun müşteriler ve potansiyel müşterilerle olan ilişkilerini ve etkileşimlerini yönetmeye yönelik bir stratejidir. &Nbsp; Bir   CRM   sistemi, şirketlerin müşterilerle bağlantıda kalmasına, süreçleri kolaylaştırmasına, ve karlılığı artırın.

QuintaDB , esas olarak işletme yönetimine odaklanan çevrimiçi bir hizmettir. Uzmanların katılımı olmadan işletmeniz için bir CRM sistemi oluşturun.

Herhangi bir işletme müşterilerle başlar ve veritabanı içeren herhangi bir CRM sistemi . & nbsp; Bugün, birçok ülkeden birçok kullanıcı QuintaDB hizmetini kullanarak veritabanları oluşturur. Çünkü çok rahat ve hızlı. Hizmetin avantajları, yüksek esneklik, sınırsız miktarda veri, dünyanın her yerinden herhangi bir zamanda veritabanına erişimdir.

Oluşturmak tam bir ilişki geçmişine sahip bir müşteri veritabanı. En değerli müşterileri belirleyin, yaklaşımı analiz edin ve yeni müşteriler ve iş ortakları kazanın. 

Otomatikleştirmek satış planlama, iş akışı ve diğerleri gibi iş süreçleriniz. Bu hedeflere ulaşmak için aşağıdaki modüller mevcuttur:Takım, Grafikler, Takvimler, Haritalar, Dosyalar.

müşteri portalı

A QuintaDB'de Müşteri Portalı bir şirketin veya kuruluşun müşterilerinin veya kullanıcılarının kendilerine ayrılmış dahili web sistemlerinde oturum açmalarına ve farklı erişim seviyesi rolleriyle sınırlı verilere erişmelerine izin vermesinin harika bir yoludur.

Bu modülün varlığı, birçok kullanıcı tarafından QuintaDB'yi seçmenin ana nedenidir.

Müşteriler, özel web portalınızda oturum açabilir, modüllere (tablolar, raporlar) onlarla paylaşın, veri ekleyin ve en önemlisi, yalnızca gönderdikleri kayıtları görüntüleyin ve değiştirin (' Yalnızca kendi kayıtlarına eriş ' seçeneğini kullanırsanız, aksi takdirde tüm verileri görürler). 

Müşteri Portalı'nın bir örneğini görün buraya.

Form oluşturucu

Çevrimiçi ticaret, müşterileri çekmek ve veri toplamak için web formları gerektirir. QuintaDB form tasarımcısı basit ve kullanıcı dostudur. Ana yenilik bir Sürükle ve bırak yöntem form üzerine yerleştirilen alanların sayısı. Kullanıcı birkaç alanı tek satıra yatay olarak kolayca yerleştirebilir, sırasını değiştirebilir ve ayrıca dikey olarak hareket ettirebilir. QuintaDB'yi kullanarak farklı alan türlerine sahip herhangi bir web formu oluşturabilir ve web sitesindeki pencere öğesi gibi entegre edebilirsiniz.

Güvenlik

QuintaDB, GDPR dahil olmak üzere gizlilik ve güvenlik konularıyla ilgili geçerli uluslararası düzenlemelere uygundur. Kullanıcılarımızın veri gizliliğini korumak bizim için son derece önemlidir. Çevrimiçi bir hizmet olarak QuintaDB, güvenlik için yüksek standartlar belirler. Bulut hizmetimiz, önemli gizlilik ve güvenlik sertifikalarına sahip olan ve GDPR ile uyumlu bir teklif sunan, Privacy Shield programında aktif bir katılımcı olan Rackspace'i kullanır. QuintaDB, E.U. Uluslararası veri aktarım mekanizmalarına ilişkin veri koruma yasaları. QuintaDB’nin tüm verileri, güçlü şifrelere sahip oldukça güvenli bir SSL / TLS sürümü kullanılarak şifrelenir. Yalnızca hizmet operasyonu için gerekli bilgileri topluyoruz (iletişim bilgileri, e-posta adresi, ip). Ayrıca kullanıcı hizmeti kullanmaya devam edene kadar saklayın.

Her işletme için uygun fiyatlar

FREE

QuintaDB FREE Tarife Planı Simge

3 kullanıcılar
2.000 kayıtlar
3 GB dosyalar

 • STANDARD
  €14.99
  1 ay

 • STANDARD
  €10.0
  6 Aylar

 • STANDARD
  €8.33
  12 Aylar

 • STANDARD
  €699.93
  Sonsuza dek

QuintaDB STANDARD Tarife Planı Simge

100 kullanıcılar
6.000 kayıtlar
6 GB dosyalar

 • PROFESSIONAL
  €19.99
  1 ay

 • PROFESSIONAL
  €15.0
  6 Aylar

 • PROFESSIONAL
  €10.83
  12 Aylar

 • PROFESSIONAL
  €909.93
  Sonsuza dek

QuintaDB PROFESSIONAL Tarife Planı Simge

150 kullanıcılar
10.000 kayıtlar
12 GB dosyalar

 • ENTERPRISE
  €29.99
  1 ay

 • ENTERPRISE
  €20.0
  6 Aylar

 • ENTERPRISE
  €16.67
  12 Aylar

 • ENTERPRISE
  €1399.93
  Sonsuza dek

QuintaDB ENTERPRISE Tarife Planı Simge

200 kullanıcılar
50.000 kayıtlar
25 GB dosyalar

 • STANDARD EXPRESS
  €64.98
  1 ay

 • STANDARD EXPRESS
  €49.98
  6 Aylar

 • STANDARD EXPRESS
  €41.67
  12 Aylar

 • STANDARD EXPRESS
  €3499.86
  Sonsuza dek

QuintaDB STANDARD EXPRESS Tarife Planı Simge

Kısıtlama yok kullanıcılar
65.000 kayıtlar
40 GB dosyalar

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €134.99
  1 ay

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €99.99
  6 Aylar

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €83.33
  12 Aylar

 • PROFESSIONAL EXPRESS
  €6999.93
  Sonsuza dek

QuintaDB PROFESSIONAL EXPRESS Tarife Planı Simge

Kısıtlama yok kullanıcılar
100.000 kayıtlar
100 GB dosyalar

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €195.99
  1 ay

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €149.99
  6 Aylar

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €125.0
  12 Aylar

 • ENTERPRISE EXPRESS
  €10499.93
  Sonsuza dek

Kısıtlama yok: form

1.000.000 kayıtlar

200 GB dosyalar

Ödeme Entegrasyonları

Kısıtlama yok: Formlardaki alanlar

Ekipte sınırsız sayıda kişi

400.000 API çağrısı

400.000 Mesajın e-postası

Widget'larda QuintaDB bağlantısı olmadan

Planlanmış yedeklemeler, dışa aktarmalar ve haber bültenleri

Müşteri Desteği

Kısıtlama yok: portal kullanıcıları

Kısıtlama yok: alan kuralları ve biçimlendirme

Kısıtlama yok: sağlanan eylemler

Kısıtlama yok: kayıtları dışa aktarma

Kısıtlama yok: Webhooks

Kısıtlama yok: harita, takvim, portal sayısı