English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Giriş
Türk

Giriş

 

Veritabanı Oluşturucu


QuintaDB veritabanı oluşturucu, DB ile web tabanlı uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olan bir yazılımdır. QuintaDB'nin kullanımı kolay Form ve DB araçları, veritabanı arka ucuyla özel formlar oluşturmak için sezgisel sürükle ve bırak arayüzü sağlar. Veritabanı oluşturucu, iş bilgilerini herkesin her yerden, her zaman kolayca görebileceği ve kullanabileceği bulutta depolamanıza yardımcı olur. Veritabanı oluşturucu, iş verilerini internette depolamak ve analiz etmek için en iyi aracı sunmak için oluşturulmuştur.

Veritabanı Oluşturucu nedir?

Veritabanı Oluşturucu, veri toplama, veri analizi ve veri raporlama ile desteklenen güzel bir veritabanı oluşturucu oluşturmanıza yardımcı olur. Veritabanı Oluşturucu, her türden veriyi toplamanıza izin verir. Örnekler: kişisel veya ticari DB'ler oluşturun, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için web formları ve veritabanları ile web uygulamaları oluşturun. Okullar ve üniversiteler, QuintaDB'nin kullanımı kolay veritabanı oluşturucusunun kendileri için harika çalıştığını gördü.

Veritabanı Oluşturucu - Avantajlar

QuintaDB Veritabanı Oluşturucu

QuintaDB veritabanı oluşturucu binlerce kullanıcı tarafından kullanılmaktadır ve dünyaca ünlü markalardan bazıları bulunmaktadır. QuintaDB veritabanı oluşturucu kullanılarak milyonlarca veritabanı başarıyla oluşturuldu ve dağıtıldı.