English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Giriş
Türk

Giriş

 

İlişkisel Web Veritabanı Oluşturucu


QuintaDB Relational web veritabanı oluşturucu, iş verilerinizi organize etmek için web veritabanı uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olan web tabanlı bir uygulamadır. QuintaDB'nin kullanımı kolay web veritabanı uygulaması, veritabanı arka ucuyla özel web formları oluşturmak için kullanımı kolay sürükle ve bırak arayüzü sağlar. Veritabanı uygulaması, iş bilgilerinizi bulutta depolamanıza yardımcı olur, burada herkes bilgileri her yerden, her zaman kolayca görebilir ve kullanabilir. Basit ve güvenli çevrimiçi veritabanı oluşturucu, iş verilerini internette depolamak, yönetmek ve analiz etmek için en iyi mekanizmayı sunar.

Web Veritabanı Oluşturucu nedir?

Veritabanı Oluşturucu, veritabanını web sitesine entegre etmenize yardımcı olur. QuintaDB'de yerleşik uygulamalar analiz ve raporlama ile birlikte gelir. Tablo yapıcımız her türlü veriyi toplamanıza izin verir.

Web Veritabanı Oluşturucu - Avantajlar

DB Builder

QuintaDB veritabanı uygulaması, dünyaca ünlü bazı markaları içeren binlerce kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Milyonlarca İlişkisel web veritabanı, QuintaDB veritabanı uygulaması kullanılarak başarıyla oluşturuldu ve dağıtıldı.