English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Giriş
Türk

Giriş

 

Çevrimiçi Veritabanı Oluşturucu


QuintaDB veritabanı oluşturucu, çevrimiçi veritabanları oluşturmanın kesinlikle en kolay yoludur. QuintaDB veritabanı kullanıcı dostu sürükle ve bırak araçları ve uygulamaları ile, bunları nasıl kodlayacağınızı ve kullanıcılarınıza nasıl dağıtacağınızı bilmeseniz bile, bir profesyonel gibi çevrimiçi veritabanları oluşturabilirsiniz. Yüklemek ve yapılandırmak için herhangi bir programa veya satın almak ve desteklemek için sunuculara ihtiyacınız yoktur. QuintaDB veritabanı oluşturucu, kullanıcıların harika web veritabanları oluşturmasına ve çok hızlı bir şekilde sunmasına olanak tanır. Sunucu kurma, barındırma satın alma ve veritabanları yapılandırma gibi sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Kullanıcı etkileşim süreci ve web arayüzü önceden yapılandırılmıştır.

Online veritabanı nasıl oluşturulur?

Veritabanı Oluşturucu, veri toplama, veri analizi ve veri raporlama ile desteklenen güzel bir veritabanı uygulaması oluşturmanıza yardımcı olur. Veritabanı Oluşturucu, her türlü veriyi toplamanıza ve kendi verilerinize entegre etmenize olanak sağlar CRM.

QuintaDB kolay oluşturulmuş çevrimiçi veritabanları