English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Pieteikties
Latvietis

Pieteikties

 

Tiešsaistes datu bāzu veidotājs


QuintaDB datubāzu veidotājs noteikti ir vienkāršākais veids, kā izveidot tiešsaistes datu bāzes. Izmantojot QuintaDB datu bāzē lietotājam draudzīgus velciet un nometiet rīkus un lietojumprogrammas, varat izveidot tiešsaistes datu bāzes kā profesionāļus, pat ja nezināt, kā tās kodēt un izplatīt lietotājiem. Jums nav nepieciešamas nekādas programmas instalēšanai un konfigurēšanai, kā arī serveri pirkšanai un atbalstam. QuintaDB datu bāzes veidotājs ļauj lietotājiem izveidot lieliskas tīmekļa datu bāzes un ļoti ātri tās prezentēt. Tas palīdzēs izvairīties no tādām problēmām kā serveru iestatīšana, mitināšanas iegāde un datu bāzu konfigurēšana. Lietotāja mijiedarbības process un tīmekļa saskarne ir iepriekš konfigurēti.

Kā izveidot tiešsaistes datu bāzi?

Database Builder palīdz jums izveidot skaistu datu bāzes lietojumprogrammu, kuras pamatā ir datu vākšana, datu analīze un datu pārskati. Datu bāzu veidotājs ļauj jums apkopot visu veidu datus un integrēt tos savos datos CRM .

QuintaDB viegli izveidojamas tiešsaistes datu bāzes