English Bayrak English Español Bayrak Español Deutsch Bayrak Deutsch Italiano Bayrak Italiano Polski Bayrak Polski Nederlands Bayrak Nederlands Português Bayrak Português Français Bayrak Français 中文 Bayrak 中文 日本語 Bayrak 日本語 हिन्दी Bayrak हिन्दी اللغة العربية Bayrak اللغة العربية Русский Bayrak Русский Українська Bayrak Українська עִברִית Bayrak עִברִית Ελληνικά Bayrak Ελληνικά Türk Bayrak Türk Latvietis Bayrak Latvietis Dansk Bayrak Dansk Norsk Bayrak Norsk Íslenska Bayrak Íslenska 한국어 Bayrak 한국어 Suomen Bayrak Suomen Gaeilge Bayrak Gaeilge Bahasa Melayu Bayrak Bahasa Melayu Svenska Bayrak Svenska Čeština Bayrak Čeština
Kullanıcı SimgeGiriş
Türk Bayrak Türk

Giriş

 

Aynı anda birden fazla kaydı güncelleyin

Bir Kayıt sayfasında yeni Birden Çok Kaydı Güncelle formu vardır. Sadece birkaç kayıt seçin, güncellemek için sütunu seçin ve bu kayıtlar için ortak değeri girin ve Güncelle'ye basın, tüm kayıtların bu sütunda yeni değeri olacaktır.

Öncelikle soldaki onay kutularını kullanarak bir veya daha fazla kayıt seçmeniz gerekir.

"İşlem" menüsünü açın ve "Birden çok kaydı güncelle" yi seçin.

Ardından, bu kayıtlar için güncellemek istediğiniz bir sütun seçmeniz ve bu kayıtların TÜMÜ için bir değer girmeniz gerekir.

 

Lütfen, geri alınamayacağını unutmayın. Bu yüzden lütfen veritabanınızı güncellerken dikkatli olun.

Lütfen verilerinizle herhangi bir toplu işlem gerçekleştirmeden önce projenizi veya formunuzu dışa aktarın veya yedekleyin, daha da iyisi.