English Bayrak English Español Bayrak Español Deutsch Bayrak Deutsch Italiano Bayrak Italiano Polski Bayrak Polski Nederlands Bayrak Nederlands Português Bayrak Português Français Bayrak Français 中文 Bayrak 中文 日本語 Bayrak 日本語 हिन्दी Bayrak हिन्दी اللغة العربية Bayrak اللغة العربية Русский Bayrak Русский Українська Bayrak Українська עִברִית Bayrak עִברִית Ελληνικά Bayrak Ελληνικά Türk Bayrak Türk Latvietis Bayrak Latvietis Dansk Bayrak Dansk Norsk Bayrak Norsk Íslenska Bayrak Íslenska 한국어 Bayrak 한국어 Suomen Bayrak Suomen Gaeilge Bayrak Gaeilge Bahasa Melayu Bayrak Bahasa Melayu Svenska Bayrak Svenska Čeština Bayrak Čeština
Kullanıcı SimgeGiriş
Türk Bayrak Türk

Giriş

 

Çevrimiçi veritabanı oluşturucu

 

Tablonuzu veya web formunuzu oluşturmanın ve siteye, bloga veya foruma entegre etmenin basit yolu

Quintadb, veritabanı oluşturmanın basit bir yoludur. Quintadb ile çalışmaya başlamak için herhangi bir programlama dili veya web çerçevesi bilmenize gerek yoktur. Birkaç tıklamayla formlar oluşturun, oluşturun ve özelleştirin ve forumunuza, blogunuza veya web sayfanıza bir pencere öğesi kodu yerleştirin. 'Formlar' menüsü, güzel formlar oluşturabileceğiniz yerdir. 'Widget'lar' bölümü, formlarınızı özelleştirebileceğiniz ve güzel formları web sayfalarına nasıl entegre edeceğinize dair talimatlar alabileceğiniz yerdir.

Ücretsiz ve çevrimiçi veritabanı oluşturun

Bu çevrimiçi araç, web formlarını ve tüm veritabanlarını oluşturmanın, özelleştirmenin ve web sayfalarına entegre etmenin basit bir yoludur. Gömülü web formları, quintadb.com sunucularında kaydedilecek olan kullanıcı verilerini almanıza ve depolamanıza olanak tanır. Veritabanlarını sıralama ve arama olanağına sahip olacaksınız. Bu kullanımı kolay web veritabanı yardımcı programı , veritabanlarınızı Excel dışa aktarımını kullanarak bilgisayarınızda depolamanıza da olanak tanır.
'Widget'lar' menüsü, web formlarınızı özelleştirmeniz için oluşturulmuştur; yardımıyla form boyutunu değiştirebilir, alanları gösterebilir / gizleyebilir ve web sitenizin veya blogunuzun stiline uyacak şekilde renk ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca logonuzu entegre formlarınıza eklemek için "Logo yükle" özelliğini kullanmak isteyeceksiniz.

Çevrimiçi işinize başlamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan ilk şey kullanıcıları kazanmaktır. onların girdilerini toplamak ve muhtemelen onların girdilerini paylaşmak için. İki seçeneğiniz var: geliştiricileri işe almak veya Quintadb'yi araştırmak ve kullanmak. Çoğu durumda ikinci yol çok daha ucuzdur ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Çevrimiçi işletmeniz için çok sayfalı bir siteye ihtiyacınız varsa Quintadb kullanmayı düşünün. Form tabanlı bir siteye ihtiyacınız varsa bu güçlü uygulamayı kullanın, hizmetimiz size bir veritabanını adım adım nasıl organize edeceğinizi öğretecektir.

Verileriniz için çevrimiçi bir mağazaya ihtiyacınız varsa Quintadb ihtiyacınız olan şeydir. Onu not defteriniz, adres defteriniz, çalışma günlüğünüz olarak ve daha pek çok şekilde kullanabilirsiniz.

Quintadb, kullanıcılarınızın kaydolması ve özgeçmişlerini yüklemesi için bir forma ihtiyacınız varsa size yardımcı olabilir. Sadece kaydolun, bir form oluşturun ve kayıt formunuzu oluşturun, 'Widget'lar' menüsüne gidin, formunuzu özelleştirin ve sitenize entegre edin. Birkaç dakika ve doğru yoldasınız.

Müziğinizi veya videonuzu kaydetmek için basit bir araç bulmak istiyorsanız, bu hizmet çok esnektir ve buna da izin verir!

Özgürlüğü keşfedin. İhtiyaç duyduğunuz kadar form ve tablo oluşturun

Bu harika çevrimiçi veritabanı uygulamasını kullanarak ihtiyaç duyduğunuz kadar form oluşturabilirsiniz. 'Formlar' menüsü, formlarınızı oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olan entegre bir modüldür. Kullanıcılarınızdan yanıt alabilmek için sitenize "İletişim formu" eklemek isteyebilirsiniz. Sitenizin başka bir sayfasında, alabileceğiniz bir Posta Listesi 'ne ihtiyacınız olabilir bir kullanıcıdan gelen bilgiler: adres, tam ad, e-postalar, vb. Quintadb kullanarak sitenize bir pazar veritabanı ekleyebilirsiniz. Ve gittikçe daha fazla form, burada formların sayımı için herhangi bir kısıtlama yok.

Sınırsız sayıda form alanı

Önceki bölümden "Form Maker" ın istediğiniz sayıda form eklemenize izin verdiğini biliyorsunuz. Ayrıca başvuru formunuza istediğiniz sayıda alan ekleyebilirsiniz. Online pazarınızın ürün numarasını, ürün resimlerini, fiyatlar, herhangi bir ek bilgiyi renklendirerek herhangi bir sınırlama olmadan yapabilirsiniz. Quintadb kullanarak Dosya ve Görüntü alanları eklemek mümkündür. Dolayısıyla, kullanıcılarınızdan ihtiyacınız olduğu kadar dosya veya resim yüklemelerini isteyebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz kadar kaydı içe aktarın. İstediğiniz zaman dışa aktarın

Yani projenizi oluşturdunuz, formları nasıl göndereceğinizi ve alanları nasıl ekleyeceğinizi biliyorsunuz. Daha sonra Kayıtlar modülünü kullanarak veritabanınızı doldurmaya başlayabilirsiniz. Ancak sizin için yeterli olmayabilir. Kullanıcılarınızın verilerinizi doldurabilmesini sağlamak istiyorsunuz. Formlarınızı özelleştirebileceğiniz ve formlarınızı ve verilerinizi kendi web sitenize veya Blogunuza nasıl yerleştireceğinizle ilgili talimatlar alabileceğiniz 'Widget'lar' menüsünü kullanmanız gerekecektir.

Gönderilen veya güncellenen kayıtlarla ilgili e-posta veya SMS bildirimleri alın

Örneğin, sitenizde bir hesap formu yayınladıysanız, hareket halindesiniz. Quintadb kullanarak kullanıcı girdilerini toplamanız ve işinizi kurmanız yeterlidir. Bu çevrimiçi veritabanı hizmeti, aylık herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir sayıda gönderime izin verir. Bu nedenle, "verilerinizi toplamaya devam etmek için lütfen yükseltin" mesajını göreceğinizden endişelenmeyin. Asla göremeyeceksiniz, çünkü ücretli hesap tamamen sınırsızdır ve sınırlamanız yoktur.

Çevrimiçi depolama

Quintadb'ın başka bir harika özelliği vardır - dosya ve görüntü alanları. Kullanıcılarınızdan ihtiyacınız olan dosyaları göndermelerini isteyebilirsiniz. Dosya boyutu için herhangi bir sınırlama olmaksızın, yükleme sayısı. Belgelerinizi, dosyalarınızı, videolarınızı ve resimlerinizi çevrimiçi depolamak için ev veritabanınızı oluşturmakta özgürsünüz, çünkü Quintadb, verileri çevrimiçi depolamanın en iyi yoludur.

SMS ve E-posta bültenleri. Şablon olarak kaydedin ve herhangi bir gün için yeniden kullanın veya planlayın.

E-posta bildirimleri, html formunuzun gönderildiğini bilmenin yoludur. İstediğiniz sayıda e-posta bildirimi alıcısı belirleyebilirsiniz. Aylık e-posta sayısında sınırlama yoktur. Hızlı İpucu: "Quintadb'ı arkadaşlarınızla iletişim kurmanın bir yolu olarak bir e-posta sunucusu olarak kullanabilirsiniz" Özellikleri kendiniz keşfedin ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

Excel veya PDF'ye aktarın ve yazdırın

Çevrimiçi veritabanınız oluşturulduktan ve verilerinizi toplamaya başladıktan sonra, bu verileri başka bir yerde kullanmak isteyebilirsiniz. Excel'e Aktar özelliği, veritabanınızı excel'e aktarmanıza olanak tanır. Kullanıcının e-postalarını toplayabilir ve kendi e-posta abonelikleriniz veya e-posta pazarlamanız için kullanabilirsiniz.

Verilerinizi birlikte yönetmek için farklı erişim düzeyine sahip iş arkadaşlarınızı davet edin

Widget'ları kullanarak tablonuzu veya web formunuzu herkes için entegre edebilirsiniz. Ancak Quintadb kullanılarak oluşturulmuş veritabanıyla Ekip üyelerinizle çalışmak isteyebilirsiniz. Ekip modülü, istediğiniz sayıda kullanıcı, ekip üyesi eklemenize ve onlar için izinler belirlemenize olanak tanır. Yönetici veya üye olabilirler. Giriş yaparak veya e-posta yoluyla ekip üyelerini bulabilir veya onları Quintadb'a davet edebilirsiniz. Meslektaşlarınızla işbirliği yapın ve birlikte iş kurun!