English Español Deutsch Italiano Polski Nederlands Português Français 中文 日本語 हिन्दी اللغة العربية Русский Українська עִברִית Ελληνικά Türk Latvietis Dansk Norsk Íslenska 한국어 Suomen Gaeilge Bahasa Melayu Svenska Čeština
Giriş
Türk

Giriş

 

Çevrimiçi Form Oluşturucu


Çevrimiçi web formları, veri toplama, analiz ve raporlamayı diğer yöntemlerden çok daha kolay hale getirir. İşte bu tür web formlarını çevrimiçi olarak oluşturmanın süper kolay yolu. QuintaDB. Tüm çevrimiçi form oluşturma gereksinimleriniz için. Sınırsız web formu oluşturun ve bunların hepsini ayda 4,95 USD karşılığında yapın. Ücretsiz plan dahil!

Çevrimiçi web formları ne içindir?

İşte QuintaDB olarak bir form yaratıcısı oyuna giriyor. Yalnızca çevrimiçi web formları oluşturup veri toplamakla kalmaz, aynı zamanda raporlar oluşturabilir, çevrimiçi web formlarını ve görünümleri bloglara ve web sitelerine entegre edebilir ve analiz edebilirsiniz. Bu tür web formlarının, veri girebilmeleri için birçok kullanıcıya dağıtılması gerekir. Bu, web formları elektronik biçimde mevcut olduğunda, ancak kağıt üzerinde bulunmadığında çok kolay hale gelir.

QuintaDB - Çevrimiçi Form ve Web Formu Oluşturucu

QuintaDB çevrimiçi formu ve web formu oluşturucu binlerce kullanıcı tarafından güvenilmiştir ve bu miktar kesinlikle dünyaca ünlü birkaç markayı da içerir. Milyonlarca web formunu kemerimizin altına başarıyla yerleştirmeseydi, sizi başka ne ikna edebilir? İşte QuintaDB'nin size sunabileceklerinin bir özeti.

Çevrimiçi Form Oluşturucu - Avantajlar